Oude Duits porseleinen Thüringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een jongen met gans en vrouw. Prachtig handbeschilderd van mooie fijne kwaliteit 14x13x9cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse porseleinen vaas met compositie metalen voet en handbeschilderd kakimon motief. 16.5xø 14.5cm. Cond.:G
Twee Duitse Fayence pullen; 1x bierpul met tinnen deksel met bloemendecor ca. 1800 en 1x kan met tinnen deksel en voet ca. 1900 met figuur in landschap afgebeeld 19-27cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M
Tien tegels met diverse soldaten (Frankrijk of Holland) 17e-18e eeuw, beschadigingen Cond.: R-G
Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 31-33cm. Cond.: G
3-Delig Makkums porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor in goede staat. 2 Dekselvazen en 1 kom. 33xØ17 en 10xØ16cm.
Engelse porseleinen schenkkan, ca.1880, gemerkt:Charles Meigh Regist York minster jug nov. 12 1846. Minimale chip bij de tuit, met gotische figuren voorstelling. 24x17x12cm., Cond.:R/G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met vogel- en bloemdecor. Beide beschadigd 23xø9cm. Cond.: M
3 Imari porseleinen tafellampen (geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest later. 24x12, 2x 28x15 cm., Cond.:G
Antieke Chinees blauwe vaas ca. 1900 met interieur en bloemendecor. In zeer goede staat. 29xø12 cm. Cond.:G
Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G
Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G
Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G
K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G
Oud keramieken Hummelfiguur 1935-1949 Nr. 59. Vermoedelijk ontworpen door H.G.H. Kromi. Voorstellend een jongetje op ski's. Chip af van ski-punt 14x10,6x6cm. Cond.: R
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met blauw landschapdecor.(lichte randschades, gelijmd ) 5xØ14.5cm.
Tien Hollandse tegels, 18e eeuw, met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G
Vijf delen Duits steengoed 18e-19e eeuw; 4x kruiken met grip en 1x fles 20x29cm. Cond.: G
Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G
Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Middeleeuws (of ouder) stenen capitel, bovenste deel van een zuil 30x11x11cm. Cond.: G
Oude Rosenthal porseleinen dekselpot met bloem- en gouddecor Selb-Bavaria. gesigneerd Rosari E. 344.2. Barok vormgeving in zeer goede staat 18x17x13cm. Cond.: G
Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G
Grote keramieken vaas gesigneerd Gerben van Hes met groen-blauw glazuur 2e helft 20e eeuw 27xø12cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse messen van koper met porseleinen heft. lemmet gemerkt Parijs. Heft vermoedelijk Sevres Parijs L.: 19cm.. 1 Heft is gelijmd, rest is goed Cond.: R-G
3 Delig porseleinen kaststel in jugendstil vormgeving,20e eeuw, gemerkt Germany, met bloemen-en gouddecor. 31.5x24x17 en 22x17x11cm., Cond.:G
Chinees porseleinen kannetje en kommetje, 18e eeuw, beschilderd met takken,vogels en gouddecor. 9x9xØ6.5 en 3.7x7.3 cm., Cond.:G
Vier Chinees keramieken geglazuurde gemberpotten (groen) 18e-19e eeuw. In goede originele staat ca. 9xø10cm. Cond.: G
3 Chinees porseleinen borden, ca.1800, 2x diep. 2 x tuindecor divers (1x haarscheur en 1x minimale chip rand) en 1x decor van jonge Chinees met bloem (minimale randschade). Ø16.2 en Ø16.7 cm. Cond.:R/...
Groot Jugendstil keramieken presenteerblad met nikkelen omranding en grepen (1 greep los). Gemerkt 4x34x22cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen Maria-beelden ca. 1900 , 1x nr.252 en 1x nr 251 Beide in goede staat.
Zwart stenen Chinese vaas met gouddecor. Rondom bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw, 28,5xø11cm. Cond.: G
Oude Villeroy en Boch,1e helft 20e eeuw, hangbloempot met landschapdecor. (2 ouyde haarscheuren), 14xØ19cm., Cond.:G
Vijf Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuw met blauw decor. Beschadigd ø10,5-ø14cm. Cond.: S
Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...
Zes oude/antieke porseleinen schaaltjes; 1x handbeschilderd ca. 1880 met stoomboot, 1x landschap met gouddecor ca. 1880, 1x Drsesdner pennenbakje ca. 1900, 1x Drsden schaaltje ca. 1930, 1x Richard Gin...
Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee Duits porseleinen figuren, gemerkt Volkstedt, voorstellende een vrouwelijke en mannelijke bloemenverkoper 2e helft 20e eeuw. Kobaltblauw met gouddecor. Beide delen licht beschadigd en 1 armpje ge...
Prachtig Zuid Holland keramieken Art Deco restservies ca. 1930 (minimale chips en haarscheur); 5x ovale schalen, 4x grote schalen, 2x juskommen, 12x diepe borden, 12x grote platte borden en 12x ontbij...
Twee 17e eeuwse Hollandse tegels (beschadigd); 1x met hond of wolf en 1x met beer 12,5x13cm. Cond.: M
Engels keramieken Jugendstil vaas met blauw en bruin glazuur, Engels gemerkt met bloemendecor 23xø10cm.
Drie delen Duits steengoed; 1x roompot 17e eeuw (goed), 1x geglazuurde schenkkan 19e eeuw (chip), 1x wekpot 19e eeuw (barst) 14-26cm. Cond.: R-G
Oud Chinees keramieken figuur, voorstellend een Chinese vrouw met mand 1e helft 20e eeuw. geheel staand op houten losse voet (hoofd gelijmd) 43xø18cm. Cond.: R
Makkums porseleinen bonte koe, gesigneerd R.R. 20e eeuw 10,5x15x7cm. Cond.: G
Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G