Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok, klein model in goede staat (20e eeuw) 37x22x13cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer balkon-vrijslinger gemerkt F.M.C. met gongslag ca. 1890. Compleet met tollen en kroon in goede originele staat 105x42x20cm. Cond.: MG
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890, gemerkt L.F.S. met half-uur slag in goede originele staat. Mooie wijzerplaat en slinger 74x40x22cm. Cond.: G
Groot 3-delig rood/ bruin marmeren klokkenstel, ca.1890, met 8-daags uurwerk. In goede originele staat. 33x43x14cm., 29x15x12cm.
Vuurvergulde pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk en half-uurslag. Compositie metaal, deel in de hand mist en wijzerplaat gecraceleerd 33x30x12cm. Cond.: R
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger met originele kroon in goede originele staat ca. 1900 78x39x19cm.
Grote Friese staartklok (3-gewichter) met eikenhout fineer kast 2e helft 20e eeuw in goede staat. Mooie handbeschilderde wijzerplaat, 2 gewichten missen. 140x38x24cm. Cond.: G
Antieke Franse wandklok, ca.1840, met 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. De kast is beschilderd met Boulle effect. In goede staat. 51x42x14cm.
Antieke mahoniehout fineer kolompendule, ca.1880, met intarsia. stukje uit en uurwerk niet origineel is op batterij, verder in goede staat. 47x27x15 cm.
Kleine eikenhouten Hollands Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, met handbeschilderde wijzerplaat met molendecor en boten. Bovenop de kap 3 beelden. 87x28x16cm., Cond.:G
Notenhout fineer Grunderzeit Gustav Becker regelateur ca. 1880. Licht beschadigd meer compleet 85x38x18cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G