Oude mahoniehouten pubklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk in zeer goede staat 46x26x12cm. Cond.: G
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met handbeschilderde wijzerplaat en gong 90x34x16cm. Cond.: G
Oud messing tafelklokje, 2e helft 20e eeuw, met cloisonne, eenvoudig uurwerk. 20x14x8cm., Cond.:G
Notenhouten regelateur klok, 2e helft 20e eeuw met kroontje en tollen. In goede staat. 97x33x15 cm.
Oude eikenhouten Bim Bam wandregelateur in zeer goede staat, gemerkt Teka 2e helft 20e eeuw 88x34x19cm. Cond.: G
Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, gemerkt: Manthe, met west-minster uurwerk. In zeer goede staat. 22x43x14cm.
Oude Sallander Warmink wandklok met eiken kast en maanstand 2e helft 20e eeuw 53x25x17cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met Atlas, wortelnoten kast, bronzen gietwerk en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x27x17cm. Cond.: G
Oude Franse pendule, 2e helft 20e eeuw, met houten beschilderde kast, uurwerk gemerkt:Hochler, 8-daags uurwerk met slagwerk, emaille wijzerplaat. 37x18x10cm., Cond.:G
Oud eikenhouten Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met slagwerk en atlas 50x20x15cm. Cond.: G
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw met atlas in goede staat 49x20x15cm. Cond.: G
Oude notenhouten Zaanse wandklok, gemerkt Warmink. Massief bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x19x16cm. Cond.: G