Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...
Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...
Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G
Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.
Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...
Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G
Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.
Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G
Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...
Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U
Onyx klokkenstel ca. 1880 met 4-lichts kaarskandelaars (enkele beschadigingen aan het onyx van de kandelaars). 8-Daags uurwerk, compositie metalen figuur, musicerende vrouw 46x30x16cm. en 49x19x19cm. ...
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Frans marmeren pendule met brocot balans (zichtbaar) ca. 1880. Tweekleurig bewerkt marmer en 8-daags uurwerk. In goede originele staat 39x27x13cm. Cond.: G
Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G