Vijf eikenhouten gestoken Mechelse stoelen ca. 1880 met getorste verbindingen en velours stoffering in goede originele staat 103x50x44cm. Cond.: G
Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Engelse mahoniehouten schrijftafel met 5 lades en parelrand ca. 1900. Geheel staand op 4 taps toelopende poten. Schrijfvilt in zeer goede staat 75x106x60cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl dames- en herenfauteuil nieuw gestoffeerd 20e eeuw. 99x75x80cm. en 94x72x56cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G
Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.
Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.
Antieke eikenhouten tweezitsbank in Art Nouveau stijl met goede stoffering. Mooie vormgeving 100x130x67cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Antieke eikenhouten kerkbank,ca.1900, uit Duits klooster in Oldenzaal 101x139x60cm. Cond.: G
Kersenhouten bijzettafel geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 1 lade eind 20e eeuw, tafel is van goede kwaliteit 47x80x80cm. Cond.: G
Oude eikenhouten dubbeldeurs broodspinde met gestoken panelen 20e eeuw, gemaakt van oud eiken in goede staat 155x71x38cm. Cond.: G
Vier oude massief notenhouten stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 92x49x50cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G
4-Biedermeier stijl stoelen, noten kleurig met skaleder bekleding. Rugleuning van de stoelen zijn rond en afgezet met messing nagels. 88x47x43cm., Cond.:G
Cognac kleurige nieuwaardige sta-op stoel. Stoel is elektrisch te verstellen. 74x82x110cm., Cond.:U
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel ca. 1870 met geschulpt blad en bewerkte 4-spant poot. In goede originele staat 78x77x46cm. Cond.: G
Antieke Mechelse eikenhouten eethoek,ca. 1880, tafel en 4 stoelen. 75x86x113 en 89x36x40cm.
Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G
Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit wortelnoten fineer naairtafel ca. 1880 in goede originele staat 77x61x43cm. Cond.: G
Aparte notenhouten Vertico ca. 1900 met zijpanelen en 1 deur en lade in goede originele staat 117x90x49cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuw in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G