Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Noten bijzettafeltje
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuws in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Donker bruine armleunstoel in art-deco stijl, met licht bruine bies. Stoel is in nieuwstaat. 68x70x80cm.

2 Stoelen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.

Relikwieen kastje
Resultaat: 80 EUR

Vruchten-hangvitrine kastje neogothisch met zijkanten van glas in goede originele staat 65x50x20cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G

Zwarte stoel
Resultaat: 80 EUR

Armleunstoel zwart skai leer, Br.67xD70xH.80cm., Cond.:G

Eiken buffet
Resultaat: 80 EUR

Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Hoge achtkantige tafel
Resultaat: 75 EUR

Mooie 8-kantige notenhout fineer Grunderzeit tafel staand op 4-spant poot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) Cond.: G

Mechels onderdeel kast
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Kredens ca. 1880 met gestoken paarden, koppen etc. In goede originele staat, krimpnaad in blad 101x94x48cm. Cond.: G

Bank, Louis Quinze
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G

Goudkleurige spiegel, empirestijl
Resultaat: 70 EUR

Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G

Mechelse salontafel
Resultaat: 70 EUR

Mechelse eikenhouten salontafel ca. 1880 met snijwerk in zeer goede staat 54x119x84cm.

Ovale salontafel
Resultaat: 70 EUR

Oude ovaalvormige mahoniehouten tafel met koper inlegwerk op het blad (Boulle techniek). Geheel staand op twee driespant poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x120x55cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 70 EUR

Zware eikenhouten gestoken Bretonse armleunstoel, 19e eeuw, in Renaissance stijl met lederen zitting en rugleuning. (Leder is ruw). 127x87x90 cm., Cond.:G

3 Gemarmeleerde zuilen
Resultaat: 70 EUR

Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G

Oosters tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees tafeltje met originele beschildering en snijwerk (voor porseleinen vaas) 20e eeuw in goede staat 31x28x28cm. Cond.: G

Kaarttafeltje
Resultaat: 60 EUR

Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G

Eiken meidenkastje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten meidenkast ca. 1860 in zeer goede originele staat met 2 deuren en 1 lade 143x102x43cm.

Armleunstoel met borduurwerk
Resultaat: 60 EUR

Grote oude armleunstoel met petit point borduurwerk gestoffeerd 20e eeuw in goede staat 119x68x80cm. Cond.: G

Butlertray met wijnrek
Resultaat: 60 EUR

Teak houten wijn meubel met butler tray. Meubel heeft afneembaar dienblad en er is een wijnrek voor 8 flessen, met daarboven nog 1 lade. Eind 20e eeuw, 94x58x43cm., Cond.:G

Spiegeltje met kuifje
Resultaat: 60 EUR

Klein eikenhouten Hollands kuifspiegeltje, ca.1900, geheel met facet geslepen spiegel. 63x34.5 cm., Cond.:G

2 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee mahoniehouten barokstijl stoelen, ca.1920, in goede originele staat met velours stoffering. 107x50x48cm.