Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuws in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G
Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G
Eikenhouten Kredens ca. 1880 met gestoken paarden, koppen etc. In goede originele staat, krimpnaad in blad 101x94x48cm. Cond.: G
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Oude ovaalvormige mahoniehouten tafel met koper inlegwerk op het blad (Boulle techniek). Geheel staand op twee driespant poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x120x55cm. Cond.: G
Grote oude armleunstoel met petit point borduurwerk gestoffeerd 20e eeuw in goede staat 119x68x80cm. Cond.: G