Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1920 met koperen rand en compositie metalen figuur. Bij voetje zit een breuk 16x21x18cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Grote plafoniere met geslepen glas en nikkelen bewerkte omlijsting ca. 1900. 27xø43cm. Cond.: G
19e Eeuws schildpad doosje met 4 benen pootjes. Schildpad is goed, stukjes been aan de binnenzijde zijn weg. 6x14x8cm., Cond.:R/G
Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R
Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.
Klein petroleumkacheltje van het merk Saffier Holland, 20e eeuw, 47xØ30cm., Cond.:G
Plafonniere, eind 20e eeuw, met messing rand met bloemdecor, kap is van persglas, 19xØ33cm., Cond.:G
Moderne design tafellamp met beukenhout en chroom voet, met mat glazen kap. 35xØ27cm., Cond.:G
Kavel met 6 delen curiosa o.a; 1x bronzen koptisch kruije ca. 8e eeuw na CHristus, 1x bronzen fibula 1e-4e eeuw (mantelspeld), 1x bronzen fibula 1e eeuw Romeins, 1x vroeg bronzen kruisje en 1x gordel...
Eikenhouten 19e eeuws renaissance stijl hekwerk, waarschijnlijk v.e. kerkelijk altaar. Bestaand uit diverse losse delen die samen te voegen zijn 250-300cm. Cond.: G
Kist divers antiek ijzerwerk; beslag, gereedschap etc. Cond.: R
Kavel met 19 antieke strijkijzers 18e-19e eeuw met daarbij 6 strijkbout-standaards 6-21cm. Cond.: G
Antieke 18/19e eeuwse koperen reis icoon met figuren decor (rusland) In goede staat. 13x8.3x0.3cm.
Antieke bronzen icoon, 19e eeuw, Maria met kindje Jezus. (Reisicoon) Rusland. 11x9.8x0.5cm., Cond.:G
Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...
Grote antieke messing tafel met petroleump, ca.1880, Historisme, met groen onyx blad. Lamp is geëlektrificeerd. 179x37x38cm., Cond.:G
Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G