Ingelegde fotolijst ca. 1910 in goede originele staat 23,5x23,5cm. Cond.: G
2 Empirestijl metalen kaarskandelaars, 2e helft 20e eeuw.H.32cm., Cond.:G
Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G
Oosterse lucifershouder, gemaakt van brons in de vorm van een cobra 20e eeuw 19,5x9x10cm. Cond.: G
Drie delen divers; 1x oude koffiemolen, 1x strijkijzer messing en 1x messing gewichtenset 1e helft 20e eeuw 14-28cm. Cond.: G
Drie strijkijzers 19e eeuw; 1x messing ca. 1800 en 2x gietijzer in zeer goede staat 19-20cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuw; 1x crucifix van brons met hout ca. 1800 en 1x schuifdoosje ingelegd ca. 1830 6-14cm. Cond.: G
Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kraantjeskan 26x22x17cm. en 1x snotneus olielamp 46x17x14cm. Cond.: G
Oude Japanse cloisonne schaal met drakenmotief 20e eeuw 4,5xø14cm. Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Kavel met divers koraal, schelpen, fossielen 2 vuursteen speerpunten etc. Cond.: G
Aparte antieke presse-papier in visvorm ca. 1920 Art Deco, gemerkt A.V.T. 12x2,8x2,5cm. Cond.: G
Vijf delen oud emaille; 3x geëmailleerde oude knopen, 1x lepel en 1x speldje in de vorm van een zwaard Cond.: G
Oud vlinderkastje met 4 vlinders en Latijnse benaming 34,5x14cm. Cond.: G
5-Delig nikkelen theeset 1e helft 20e eeuw bestaande uit comfoor, tablet, suikerpot, melkkan, en vaasje. Gemerkt Metana 13x30x37cm. Cond.: G
Handwerkstuk 19e eeuw, gesigneerd G. Kellerhuis. Linnen, borduurwerk etc. 240x24cm. Cond.: G