2 Elektrische art-deco stoofjes, ca. 1930, 1x bakeliet en 1x metaal. 9xø15 en 13xØ14cm., Cond.:G
4 Oude flessen rode wijn(met inhoud): 1x Chateau La Tour Grand Taurie 1970, 1x Chateau de Bourqueneuf Pomerol 1983, 1x Christian de Marjan Volnay 1971, 1x Christian de Marjan Volnay 1971
Twee oude messing haardbokken 20e eeuw in barokstijl 32x17x19cm. Cond.: G
Oude koperen Tiffany-stijl tafellamp, 2-lichts, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 57x40x14 cm. Probleem met de electra.
Vier delen brons gepatineerd metaal 2e helft 20e eeuw; 2x kaarskandelaar, 1x tabakspot en 1x asbak 14,5-27cm. Cond.: G
Twee decoratieve metalen kaarskandelaars en twee decoratieve metalen windlichten met glas, 2e helft 20e eeuw. 27x10x10 en 22xø11cm. Cond.:G
Parelmoer brillendoosje met bril 19e eeuw. Scharnier zit los en stukjes weg 15x2,5x4,5cm. Cond.: R
Japanse lakwerk dekseldoos bestaande uit 2 losse etages en deksel 1e helft 20e eeuw 15x19x19cm. Cond.: G
Twee oude Engelse messing kandelaars 1e helft 20e eeuw 22x8x8cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
Oude Chinese lakwerk dekseldoos in de vorm van een pompoen met binnenwerk 1e helft 20e eeuw 24xø31cm. Cond.: G
Oud vurenhouten wandpaneel, handgestoken 20e eeuw 90x33cm. Cond.: G
Duitse tabakspijp ca. 1900 met porseleinen reservoir, voorstellend reemotief. In goede originele staat 44cm. Cond.: G
Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 26x18x17cm. Cond.: G
Oude/Antieke? speer, vermoedelijk Afrika in zeer goede staat 169cm. Cond.: G
Compositie metalen lamp met zittende putti 2e helft 20e eeuw 63x24x30cm. Cond.: G
Antieke broodtrommel en 2 koffiemolens van blik in redelijke staat ca. 1900 42x24x23cm., 18x17x12cm. en 14x14x9cm.
Theebus ca. 1800 van metaal en met koperen knop (slotje mist) 10x13x7cm. Cond.: R-G
3 Delen koperwerk, 20e eeuw, 1x 5-lichts kaarskandelaar barok stijl, 1x oude telefoon met bakeliet, en 1x stormlamp 24-26cm., Cond.:G
Twee delen koper, 19e eeuw, een grote emmer met hengsel en een ketel. 33xø33 en 33x31xø20 cm. Cond.:G