Antieke bronzen icoon, 19e eeuw. Huis-of reisicoon, in goede originele staat. Rusland. 20.5x15x0.3cm.
Twee delen 19e eeuws houtsnijwerk; 1x kaarskandelaar en 1x Chinese vergulde console 11-18cm. Cond.: G
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 41x21x3cm. en 28x19x2cm. Cond.: G
Grote bronzen penning Frankrijk, "exposition nationali et coloniale Normannia Nutrix 1896". Ontworpen door O. Roty ø6,7cm. Cond.: G
Grote 19e Eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.
18e-19eEeuwse Russische huis- of reisicoon met rest cloisonné. Bewerkt met vele figuren. 19.4x10.7cm., Cond.:G
Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G
4-Lichts hanglamp ca. 1910 van messing met glazen kappen in zeer goede staat 41x54x54cm. Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.
Zes kruithoorns 19e eeuw, gemaakt van hoorn (bij 4 mist de afsluiting) 13-20cm. Cond.: R-G
Antieke sabel ca.1900, met bronzen grip, ongemerkt. (lemet veel gebruikt) 94cm., Cond.:M