Miniatuurportret, waarschijnlijk op ivoor, gedeeltelijk geschilderd 20e eeuw 10,5x8,5cm. Cond.: G
Twee antieke ingelegde doosjes 19e eeuw; 1x theedoos Engeland met slot en 1x doosje met monogram J.M. 6-13cm. Cond.: R-G
Zeldzame herdenkingsplaat van Enschede 1813-1913, Komst der Kozakken te Enschede door de Eschpoort 18 november 1813. Druk op papier, 19x71 cm., cond.:R/G
Walnoten 19e eeuwse reis-neccesaire met plated bewerkt montuur en vingerhoed, steker, schaartje, zakmesje etc. 5x5x4cm. Cond.: R
Zware tinnen kraantjeskan met bronzen kraan ca. 1800 in originele staat 48x27x16cm. Cond.: G
Houten kruidenierskist met schuifdeksel ca. 1900 (suikerdoos) in goede originele staat.
Biedermeier naaidoos ca. 1830 met binnenwerk en lade van mahoniehout. Origineel slotje en been (slotplaatje mist) 10x23x15cm. Cond.: G
Messing inhalator ca. 1910 in zeer goede staat 23x24x10cm. Cond.: G
Oud koperen comfoor met pronkketel, ca.1900, in goede staat. 51x33x38cm.
Grote Franse opaline roze glazen petroleumlamp met bronzen voet en guirlande-decor (haarscheurtje) 58xø17cm. Cond.: G
Moderne verchroomde Design bureau lamp met wit glazen kap.In uitstekende staat. 33x26x20cm.
Antieke tinnen kraantjeskan, 1e helft 19e eeuw, met koperen kraan en comfoor. Licht bedeukt. 41x23x13 cm., Cond.:G
Twee vroege eikenhouten vlaskammen ca. 1800 omgeving Twente in goede staat 61-71cm.
Zeven delen houtwerk 18e-19e eeuw o.a; 5 antieke stoofjes en 2 houten bakken 24x-45cm. Cond.: R
Vier delen tin 18e-19e eeuw; 2x lange opdienlepels (1x ijzer bewerkt), 1x schaal op drie pootjes en 1x grote schaal met hengsels 23-35cm. Cond.: G
Twee tinnen zoutstrooiers ca. 1800 (1 voet gesoldeert) 10,5-13cm. Cond.: G
Drie oude/antieke kralenbeurzen; 1x zwart/wit met bloemendecor en tekst 1820, 1x groot met bloemendecor ca. 1900 en 1x zwart met bloemendecor 14-21cm. Cond.: G
Groot kavel met diverse doosjes 1e helft 20e eeuw etc. Onder andere; Japans, spaardoosjes etc. Cond.: G
Grote bronzen lampevoet in barok stijl 20e eeuw 61x18x18cm. Cond.: G
4-Lichts hanglamp ca. 1910 van messing met glazen kappen in zeer goede staat 41x54x54cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp, ca. 1880, historisme, compositie metaal met originele glazen kap. In goede staat. 46xø25cm.
Oude Chinese lampenvoet gemaakt van bewerkt messing en houten voet ca. 1930. Tweelichts (1 lichte deuk), licht bekrast (slijtage), in originele staat 57xø16cm. Cond.: R
Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U
Franse wit-opaline glazen petroleumlamp met landschapsdecor en compositie metalen voet 59xø17cm. Cond.: G
Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van koper met bewerkt glas 15xø35cm. Cond.: G
Antieke koper beslagen kolenkit, ca.1900, met figuren voorstellingen. In zeer goede originele staat. 40x34x50cm.
Kavel bodemvondsten mesolithicum o.a; pijlpuntje, schrabbers, stekers, klingetjes etc. Cond.: G
Oude bajonet gestempeld met kroontje No. 490 860. 3L8, 1e helft 20e eeuw 35,5cm. Cond.: G
Tinnen 19e eeuwse Empire schenkkan (gestempeld). Deksel vermoedelijk niet origineel 26x23xø13cm. Cond.: G
Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 43x18x5cm. en 31x11x2cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren waterketel in goede originele staat 37x40xø28cm. Cond.: G
Gietijzeren opengewerkte sierbord Historisme ca. 1880 met figurendecor (Duitsland) ø22,5cm. Cond.: G
Parkerpen en 2 Sheaffer pennen in etui in goede staat 16x9x2,5cm. en 15,5x5,5x2cm.
Twee oude verchroomde gedraaide kandelaars, 20e eeuw, 26xØ11cm., Cond.:G
Twee oude/antieke beddepannen (koper-metaal) 87-100cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse rijtuigstoof van roodkoper met mahonie in uitstekende originele staat 30x25x44cm.
Twee gietijzeren weegschalen ca. 1900, 20x34x32cm. en 19x34x29cm. Cond.: G
Oude Hollandse koperbeslagen kist met scheepsdecor 20e eeuw, 41x58x36cm. Cond.: G
Twee Alapaca beursjes en 1 beugeltas ca. 1890 6-16cm. Cond.: G
Meerschuim tabakspijp in originele foudraal ca. 1910 in goede staat
Groot kavel diverse oude blikjes 1e helft 20e eeuw en later o.a; cacao, spaardoosjes etc. etc. (voor de verzamelaar) Cond.: R-G
Porseleinen Corpus Christie 18e eeuw (of ouder) op houten kruis 9x6cm. Cond.: G
Oud messing beslagen borstel spiegelkastje met geslepen glas. 20e eeuw, 60x32x7 cm., Cond.:G
Originele Spirit of St. Louis pennenset in originele blikken doos in zeer goede staat 22x6x2,5cm.
Oud benen cilindervormig dekseldoosje met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in het doosje zitten 6 kleine benen dobbelstenen 4,3x3,6cm. Cond.: G
Twee Engelse trekveer weegschalen ca. 1900 gemaakt van gietijzer en messing 4x37xø16cm. en 4x27xø15cm. In goede originele staat
Oud wildbestek met opschrift Empire met hoornen handgrepen ca. 1940 in originele cassette in zeer goede staat 36x11x4cm. Cond.: G
Oude hangpetroleumlamp 20e eeuw met wit keramieken reservoir 46xø30cm. Cond.: G
Oude messing 4-delige haardset 20e eeuw met paardenhoofden in goede staat. 69xø17cm.
Oude vergulde baklijst in zeer goede staat 1e helft 20e eeuw 37x31cm. (buitenmaat) Cond.: G
Oude Joodse 9-armige kaarskandelaar 20e eeuw van compositie metaal 23,5x22x10cm. Cond.: G
Twee antieke blakertjes van koper met houten voet ca. 1900 in goede originele staat 12,5x10,5x7cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen krantenbak met Hollandse landschappen afgebeeld 1e helft 20e eeuw in goede staat 34x40,5x23cm.
Twee antieke lepeldoosjes; 1x mahonie met plated inleg 5x15,5x7cm. en 1x pallisander met koper inleg 5x7,5x18cm. Cond.: G
Mijnwerkerslamp Nr. 2801, geëlectrificeerd met daarbij een veldkijker 1e helft 20e eeuw, gemerkt Grodenstock Munchen 26xø9cm. en 9x14x4cm. Cond.: G
Twee notenhouten wandconsoles ca. 1880 in goede staat 21x18,5x12cm.
Twaalf oude gegoten tinnen figuren waaronder 4 schepen (beschilderd en onbeschilderd) 20e eeuw 5-12cm. Cond.: G
Zware 19e eeuwse koperen aker met hengsel in goede staat 37xø33cm. Tevens een 3-delig kachelgarnituur Cond.: G
Koperen beddepan 18e eeuw met originele smeedijzeren steel 84cm. Cond.: G
Houtgesneden zakhorloge houder ca. 1900 met bloemendecor en lederen hoesje 9x6x2cm. Cond.: G
Twee heilige kruizen 19e eeuw; 1x groot met knipsels achter glas (vitrine) 34x24cm. en 1x compositie metaal op hout 21x11,5cm. Cond.: G
Wand petroleumlamp met jugendstil motieven, (zgn. schippertje) lamp is geëlektrificeerd, 20e eeuw, ca.90xØ35cm., Cond.:G