14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Bontjas, Nerts
Resultaat: 45 EUR

Oude nerts bontjas in goede staat (gereinigd) 104cm. Cond.: G

Bontjas, Bisam
Resultaat: 45 EUR

Oude Bisam bontjas in goede staat (gereinigd) 126cm.

Collectie 27 zeeschelpen
Resultaat: 45 EUR

Collectie van 27 zeeschelpen Cond.: G

Portretje
Resultaat: 45 EUR

Miniatuurportret, waarschijnlijk op ivoor, gedeeltelijk geschilderd 20e eeuw 10,5x8,5cm. Cond.: G

2 Ingelegde doosjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke ingelegde doosjes 19e eeuw; 1x theedoos Engeland met slot en 1x doosje met monogram J.M. 6-13cm. Cond.: R-G

Plaat, Enschede
Resultaat: 45 EUR

Zeldzame herdenkingsplaat van Enschede 1813-1913, Komst der Kozakken te Enschede door de Eschpoort 18 november 1813. Druk op papier, 19x71 cm., cond.:R/G

Kavels strijkijzers en standaards
Resultaat: 45 EUR

Reisnecessaire
Resultaat: 45 EUR

Walnoten 19e eeuwse reis-neccesaire met plated bewerkt montuur en vingerhoed, steker, schaartje, zakmesje etc. 5x5x4cm. Cond.: R

3 Oude fotolijsten
Resultaat: 45 EUR

2 Handboeien, 17e eeuw
Resultaat: 40 EUR

2 Antieke weegschalen
Resultaat: 40 EUR

Bajonet met schede
Resultaat: 40 EUR

6 Kruithoorns van hoorn
Resultaat: 40 EUR

Kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Zware tinnen kraantjeskan met bronzen kraan ca. 1800 in originele staat 48x27x16cm. Cond.: G

Bronzen gewichtje + lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Houten kruideniersdoos
Resultaat: 40 EUR

Houten kruidenierskist met schuifdeksel ca. 1900 (suikerdoos) in goede originele staat.

Biedermeier naaidoos
Resultaat: 40 EUR

Biedermeier naaidoos ca. 1830 met binnenwerk en lade van mahoniehout. Origineel slotje en been (slotplaatje mist) 10x23x15cm. Cond.: G

Messing inhalator
Resultaat: 40 EUR

Messing inhalator ca. 1910 in zeer goede staat 23x24x10cm. Cond.: G

2 Kruithoorns + 1 kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Koperen comfoor
Resultaat: 40 EUR

Oud koperen comfoor met pronkketel, ca.1900, in goede staat. 51x33x38cm.

Roze petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Franse opaline roze glazen petroleumlamp met bronzen voet en guirlande-decor (haarscheurtje) 58xø17cm. Cond.: G

Witte bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Moderne verchroomde Design bureau lamp met wit glazen kap.In uitstekende staat. 33x26x20cm.

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan, 1e helft 19e eeuw, met koperen kraan en comfoor. Licht bedeukt. 41x23x13 cm., Cond.:G

2 Vroege vlaskammen
Resultaat: 40 EUR

Twee vroege eikenhouten vlaskammen ca. 1800 omgeving Twente in goede staat 61-71cm.

7 Delen houtwerk 18e-19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen houtwerk 18e-19e eeuw o.a; 5 antieke stoofjes en 2 houten bakken 24x-45cm. Cond.: R

4 Delen tin 18e-19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier delen tin 18e-19e eeuw; 2x lange opdienlepels (1x ijzer bewerkt), 1x schaal op drie pootjes en 1x grote schaal met hengsels 23-35cm. Cond.: G

Diverse kistjes
Resultaat: 40 EUR

Kavel Japans gelakte kistjes 1e helft 20e eeuw en later Cond.: G

2 Tinnen peperstrooiers
Resultaat: 40 EUR

Twee tinnen zoutstrooiers ca. 1800 (1 voet gesoldeert) 10,5-13cm. Cond.: G

Kunstboeken
Resultaat: 40 EUR

Kavel kunstboeken Cond.: G

3 Kralenbeursen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke kralenbeurzen; 1x zwart/wit met bloemendecor en tekst 1820, 1x groot met bloemendecor ca. 1900 en 1x zwart met bloemendecor 14-21cm. Cond.: G

Diverse doosjes
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel met diverse doosjes 1e helft 20e eeuw etc. Onder andere; Japans, spaardoosjes etc. Cond.: G

6 Wafelijzers
Resultaat: 40 EUR

Zes 19e eeuwse smeedijzeren wafelijzers 36-93cm. Cond.: G

Bronzen lampevoet
Resultaat: 40 EUR

Grote bronzen lampevoet in barok stijl 20e eeuw 61x18x18cm. Cond.: G

Antieke hanglamp
Resultaat: 35 EUR

4-Lichts hanglamp ca. 1910 van messing met glazen kappen in zeer goede staat 41x54x54cm. Cond.: G

Miniatuurtjes, benen lijst
Resultaat: 35 EUR

Staande petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke petroleumlamp, ca. 1880, historisme, compositie metaal met originele glazen kap. In goede staat. 46xø25cm.

Chinese lampevoet ca. 1930
Resultaat: 35 EUR

Oude Chinese lampenvoet gemaakt van bewerkt messing en houten voet ca. 1930. Tweelichts (1 lichte deuk), licht bekrast (slijtage), in originele staat 57xø16cm. Cond.: R

Bureaulamp groen
Resultaat: 35 EUR

Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U

Witte petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Franse wit-opaline glazen petroleumlamp met landschapsdecor en compositie metalen voet 59xø17cm. Cond.: G

Collectie mineralen
Resultaat: 35 EUR

Collectie mineralen in goede conditie

Oude plafoniere
Resultaat: 35 EUR

Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van koper met bewerkt glas 15xø35cm. Cond.: G

Kolenbak, koper beslag
Resultaat: 35 EUR

Antieke koper beslagen kolenkit, ca.1900, met figuren voorstellingen. In zeer goede originele staat. 40x34x50cm.

Kavel bodemvondsten
Resultaat: 35 EUR

Kavel bodemvondsten mesolithicum o.a; pijlpuntje, schrabbers, stekers, klingetjes etc. Cond.: G

6-Persoons bestek + cassette
Resultaat: 30 EUR

Bajonet met schede
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet gestempeld met kroontje No. 490 860. 3L8, 1e helft 20e eeuw 35,5cm. Cond.: G

Tinnen schenkkan
Resultaat: 30 EUR

Tinnen 19e eeuwse Empire schenkkan (gestempeld). Deksel vermoedelijk niet origineel 26x23xø13cm. Cond.: G

Benen spelletje
Resultaat: 30 EUR

Kavel kunstboeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel kunstboeken Cond.: G

2 Antieke weegschalen
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 43x18x5cm. en 31x11x2cm. Cond.: G

Gietijzeren waterketel
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren waterketel in goede originele staat 37x40xø28cm. Cond.: G

2 Vliegtuigjes
Resultaat: 30 EUR

Twee massief bronzen propeller vliegtuigen. 9x16x19cm..Cond.:G

Globe
Resultaat: 30 EUR

Gietijzeren decoratie-bord
Resultaat: 30 EUR

Gietijzeren opengewerkte sierbord Historisme ca. 1880 met figurendecor (Duitsland) ø22,5cm. Cond.: G

3 Bont-stola's
Resultaat: 30 EUR

Drie bonten stola's in goede staat 80-110cm. Cond.: G

Oosters potje
Resultaat: 30 EUR

Collectie 72 mineralen
Resultaat: 30 EUR

Collectie van 72 mineralen Cond.: G

Parkerpen en 2 Sheaffer pennen
Resultaat: 30 EUR

Parkerpen en 2 Sheaffer pennen in etui in goede staat 16x9x2,5cm. en 15,5x5,5x2cm.

2 Gedraaide kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee oude verchroomde gedraaide kandelaars, 20e eeuw, 26xØ11cm., Cond.:G

2 Oude beddepannen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antieke beddepannen (koper-metaal) 87-100cm. Cond.: G

Roodkoperen rijtuigstoof
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame 19e eeuwse rijtuigstoof van roodkoper met mahonie in uitstekende originele staat 30x25x44cm.

6 Tinnen borden
Resultaat: 30 EUR

Zes tinnen borden 18e-19e eeuw ø23-ø34cm. Cond.: R-G

2 Gietijzeren weegschalen
Resultaat: 30 EUR

Twee gietijzeren weegschalen ca. 1900, 20x34x32cm. en 19x34x29cm. Cond.: G

Koperbeslagen kist
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse koperbeslagen kist met scheepsdecor 20e eeuw, 41x58x36cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Tinnen Hollandse kraantjeskan 19e eeuw 43xø16cm. Cond.: G

Barometer, koper
Resultaat: 30 EUR

Alpaca beursje + tas
Resultaat: 30 EUR

Twee Alapaca beursjes en 1 beugeltas ca. 1890 6-16cm. Cond.: G

Toverlantaarn
Resultaat: 30 EUR

Meerschuim pijp
Resultaat: 30 EUR

Meerschuim tabakspijp in originele foudraal ca. 1910 in goede staat

Diverse doosjes
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel diverse oude blikjes 1e helft 20e eeuw en later o.a; cacao, spaardoosjes etc. etc. (voor de verzamelaar) Cond.: R-G

Corpus, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Corpus Christie 18e eeuw (of ouder) op houten kruis 9x6cm. Cond.: G

Messing borstelkastje
Resultaat: 30 EUR

Oud messing beslagen borstel spiegelkastje met geslepen glas. 20e eeuw, 60x32x7 cm., Cond.:G

Weegschaal, koperen bakje
Resultaat: 30 EUR

St. Louis pennenset
Resultaat: 28 EUR

Originele Spirit of St. Louis pennenset in originele blikken doos in zeer goede staat 22x6x2,5cm.

Benen spelletje
Resultaat: 25 EUR

Oud benen cilindervormig dekseldoosje met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in het doosje zitten 6 kleine benen dobbelstenen 4,3x3,6cm. Cond.: G

Antiquarische boeken
Resultaat: 25 EUR

Twee dozen antiquarische boeken Cond.: G

2 Antieke weegschalen
Resultaat: 25 EUR

Twee Engelse trekveer weegschalen ca. 1900 gemaakt van gietijzer en messing 4x37xø16cm. en 4x27xø15cm. In goede originele staat

Wildbestek
Resultaat: 25 EUR

Oud wildbestek met opschrift Empire met hoornen handgrepen ca. 1940 in originele cassette in zeer goede staat 36x11x4cm. Cond.: G

Hang olielamp
Resultaat: 25 EUR

Oude hangpetroleumlamp 20e eeuw met wit keramieken reservoir 46xø30cm. Cond.: G

Haardset
Resultaat: 25 EUR

Oude messing 4-delige haardset 20e eeuw met paardenhoofden in goede staat. 69xø17cm.

Baklijst bladgoud
Resultaat: 25 EUR

Oude vergulde baklijst in zeer goede staat 1e helft 20e eeuw 37x31cm. (buitenmaat) Cond.: G

Divers blik
Resultaat: 25 EUR

Dupont aansteker
Resultaat: 25 EUR

Oude Dupont aansteker, Double Paris. 5x3.6x1.6 cm., Cond.:G

Joodse kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Oude Joodse 9-armige kaarskandelaar 20e eeuw van compositie metaal 23,5x22x10cm. Cond.: G

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke blakertjes van koper met houten voet ca. 1900 in goede originele staat 12,5x10,5x7cm. Cond.: G

Koperen samovaar
Resultaat: 25 EUR

Krantenbak
Resultaat: 25 EUR

Oude kopergeslagen krantenbak met Hollandse landschappen afgebeeld 1e helft 20e eeuw in goede staat 34x40,5x23cm.

2 Lepeldoosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke lepeldoosjes; 1x mahonie met plated inleg 5x15,5x7cm. en 1x pallisander met koper inleg 5x7,5x18cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + Verrekijker
Resultaat: 25 EUR

Mijnwerkerslamp Nr. 2801, geëlectrificeerd met daarbij een veldkijker 1e helft 20e eeuw, gemerkt Grodenstock Munchen 26xø9cm. en 9x14x4cm. Cond.: G

2 Antieke wandconsoles
Resultaat: 25 EUR

Twee notenhouten wandconsoles ca. 1880 in goede staat 21x18,5x12cm.

Mac Dermott pennenset
Resultaat: 25 EUR

Div. tinnen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twaalf oude gegoten tinnen figuren waaronder 4 schepen (beschilderd en onbeschilderd) 20e eeuw 5-12cm. Cond.: G

Koperen aker
Resultaat: 25 EUR

Zware 19e eeuwse koperen aker met hengsel in goede staat 37xø33cm. Tevens een 3-delig kachelgarnituur Cond.: G

Beddepan, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e eeuw met originele smeedijzeren steel 84cm. Cond.: G

Zakhorloge-houder
Resultaat: 25 EUR

Houtgesneden zakhorloge houder ca. 1900 met bloemendecor en lederen hoesje 9x6x2cm. Cond.: G

2 Kruizen
Resultaat: 25 EUR

Twee heilige kruizen 19e eeuw; 1x groot met knipsels achter glas (vitrine) 34x24cm. en 1x compositie metaal op hout 21x11,5cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Wand petroleumlamp met jugendstil motieven, (zgn. schippertje) lamp is geëlektrificeerd, 20e eeuw, ca.90xØ35cm., Cond.:G