Grote kristallen vaas, 19e eeuw, biedermeier, met amandelslijpsel en gezwart houten sokkel. (chips af bij de rand), 34xØ16cm.
Biedermeier kristallen ruitgeslepen schaal met geschulpte rand ø27cm. Minime chips Cond.: G
Twee oude peper&zout stelletjes 1e helft 20e eeuw; 1x 4-delig waaierkristal (1 minimale chip 9x13x12cm. Cond.: G en 1x 5-delig Art Deco glas 8x15x11cm. Cond.: R-G
Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G
Oud kristallen kruidenstelletje 1e helft 20e eeuw. 4-Delig bestaand uit 1 karafje, 1 mosterdpotje en 2 zoutbakjes. Minimale chips 3-16cm. Cond.: G
2 Delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw mondgeblazen vaas en een zwaan. 21-25 cm., Cond.:G
Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk; 1x spijkerbol (Copier?), 1x facetgeslepen beker en 1x gegraveerd glas in barokstijl 6,5-13cm. Cond.: G
Twee delen oud kristal; 1x ijsemmer met plated hengsel (1 chip) 23xø11,5cm. en 1x geslepen vaas met minimale chip bij voet 15xø13cm. Cond.: R-G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G
10 Kristallen geslepen vazen 20e eeuw (3 minime chips) 20,5-31cm. Cond.: G
3 Delen oud glaswerk: 1 bowlpot, geslepen kristal, 1 bonbon dekselpot geslepen,chip af, 1 parfumflacon en een Wedgwood Barlaston of Etruria vaas 13-27 cm., Cond.:R/G
2 Prachtige 2-kleurige glazen roemers met gouddecor en gegraveerd, 2e helft 20e eeuw, 18xØ8cm., Cond.:G
Kristallen Biedermeier coupe 19e eeuw met randschade 14x13,5cm. Cond.: M
Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G
Twaalf antieke waaier- en ruitkristallen schaaltjes (3 soorten). 2 Grotere schaaltjes hebben minimale chips en waaierkristallen schaaltjes met minimale chips ø7cm., ø9cm. en ø11,5cm. Cond.: R
Twee gegraveerde glazen windlichten met bloemendecor, 20e eeuw, H.35cm., Cond.:G
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw; 1x karaf geslepen, 1x geslepen dekselcoupe en 1x glazen bonsaiboom (beschadigd) 26-39cm. Cond.: R-G