Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met bloemen 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, autobaan met vele auto's 17x12cm. Cond.: U
H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R
19e Eeuws schilderij, gesigneerd Duitse school, olieverf op linnen, landschap met burcht (bladgouden lijst) 39x31cm. Cond.: G
Onduidelijk (v. Rasmussen) ca. 1920, olieverf op linnen, pointionistisch landschap 52x39cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, strandgezicht met zeil, visnet etc. 46x48cm. Cond.: R
Landkaart 17e-18e eeuw Schleswig-Holstein, "Ducatus Holsatia Descriptio Novissima", vouwnaad doormidden, ets op papier 57x57cm. Cond.: R
Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G
Putra Lombok 1997, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 150x150cm. Cond.: G
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Pergus ca. 1940, olieverf op linnen, wintergezicht 120x60cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, reproduktie op linnen, kat met duif. 50x60 cm., cond.:G
M.H. Tolk ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met zandpad en boerderij 50x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Corot 19e eeuw, Babison stijl, oude bedoeking, wegens cracele 42,5x27,5cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 20e eeuw,olieverf op paneel, buitenlands landschap met figuur. 22x16 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
C. de Boer ca. 1930, olieverf op paneel, dorpshavengezicht 32x20cm. Cond.: G