Antiek bronzen figuur, ca.1900, vermoedelijk Engeland of U.S.A., voorstellende een man met houten bowlingbal, sigaar en hoed. Geen signatuur gevonden. 44x10cm., Cond.:G
Bronzen schedel op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 36x23x17cm. Cond.: G
Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.
Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R
Antiek Chinees bronzen sierbord met 4 opgewerkte figuren, bord is verder gegraveerd, ca.1900? ø44.5 cm.,
Antiek bronzen vuurverguld wijwater wandbakje, ca.1880, met putti en Heilige figuren. Roccoco stijl. In zeer goede staat. 35x18x9cm.
Antiek compositie metalen dansend paar. Fete du Village, ca. 1890. In zeer goede staat. H.53 cm.
Bronzen olifant op lange poten 21e eeuw in zeer goede staat 30x30x11cm. Cond.: G
Prachtig Duits bronzen figuur op zwart marmeren voet van Smidt Felling ca.1900, voorstellende een visser met vrouw. Mooie patina. 30x8x8cm., Cond.:G
Modern bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 41x16x15cm. Cond.: G
Notenhouten wandconsole ca. 1900 voorstellend een zittende man met boek. 1 Vinger mist 29x10x10cm. Cond.: G
Twee zittende bronzen figuren, meisje met hand onder hethoofd, meisje met 2 handen aan het haar. 20e eeuw, gesigneerd Klimt of Kluts. 14-18 cm., Cond.:G
Kindje Jezus houten beeldje met glazen ogen en originele polychromie, Spaans ca. 1800, armen missen en voet beschadigd. L.ca 15cm.
Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G
Engels houten handgestoken beeld met doedelzak 19e eeuw 44x11x11cm. Cond.: G
Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G
Groot Art Deco beeld ca. 1920 met marmeren voet met daarop twee compositie metalen figuren. meisje en hinde (meisje koud beschilderd). 2 Chips van marmeren voet, verder in goede staat 22x64x13cm.
Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G
Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur op hoog marmeren sokkel. Voorstellend een ruiter in harnas te paard ca. 1910. marmer is beschadigd 41x20x10cm. Cond.: R
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G
Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat. 28x21x4cm.
Compositie metalen beeld ca. 1890, voorstellend een visser met net en anker 25x21x10cm. Cond.: G