Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits keramieken vaas
Resultaat: 10 EUR

Duits keramieken vaas ca. 1960 met blauw glazuur, op de bodem "Handarbeit" in zeer goede staat 16,5xø9cm. Cond.: G

Weimar porseleinen schaal
Resultaat: 15 EUR

Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R

Kaststel
Startprijs 30 EUR

3-Delig Hollands porseleinen kaststel (Nr. 3102) 1e helft 20e eeuw, deksel beschadigd 33x17x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: R-G

Pors. vaas Altenburg
Startprijs 15 EUR

Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G

Servies Hutschenreuther
Resultaat: 60 EUR

Oud porseleinen servies (ontbijt), gemerkt Hutschenreuther Hohenberg Germany, cremekleurig met gouddecor; 12x ontbijtborden, 12x kop&schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Startprijs 30 EUR

Twee grote Chinees keramieken vazen 20e eeuw met geisha voorstelling 34,5xø17cm. Cond.: G

2 Kantonese kommen
Startprijs 10 EUR

Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.

Plated servies + bordjes
Startprijs 40 EUR

Oud plated porseleinen koffieservies, gemerkt Iris Fine porcelain; 2 kannen, melk- en suikerpot en 8 schotels 14-27cm. Cond.: R-G

Chinese druksteen
Resultaat: 60 EUR

Doos met een oude Chinese druksteen in de vorm van een amfora, rondom bewerkt met figuren 20e eeuw (bakscheur) 11x17x27cm. Cond.: R

Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G

Chin. trekpotje 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen trekpotje met decor van blauw, creme, groen en wit 13x17xø11cm.

Grote imari vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Japans porseleinen goud-imari vaas, 19e eeuw. De kraag is gerestaureerd (stukje van ca.5cm. ingelijmd en een haarscheur). 62xØ25cm,

Chinese druksteen
Startprijs 60 EUR

Doos met 3 oude Chinese drukstenen in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw 18x27x5cm. Cond.: G

3 Diverse vazen
Startprijs 30 EUR

Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.

Chin. snuffbotlle, visjes
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees glazen snuiffles 20e eeuw met als voorstelling karpers in een vijver 7cm. Cond.: G

Imari vaas
Resultaat: 20 EUR

Japanse imari vaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor en in de hals met twee figuurtjes. In de rand klein chipje(gelijmd), verder in goede conditie 38xø18cm.

4 Delen Chinees
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Chinees aardewerk 18e-19e eeuw; 1x ovaal geschulpte schaal ca. 1800 met bloemdecor en vogels. 1x bol vaasje met spelende figuren en tekst onder, 2x kommen 19e eeuw met bloemen en tekens (1 ...

Imarifles 18e eeuw
Startprijs 450 EUR

Imari porseleinen vierkantige fles ca. 1800 met bloemen- en gouddecor 25x9x9,5cm. Cond.: G

Gemberpot + dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G

Chinees bord
Startprijs 20 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R

Blauwe dekselvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas, 20e eeuw, chip uit bovenrand, tevens gebroken en gelijmdmet blauw bloemendecor en Foo hond. 48xØ19cm.,

3 Borden, fruit
Startprijs 20 EUR

Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G

Gemberpot, Kantonees
Startprijs 25 EUR

Oude Chinese keramieken gemberpot, 1e helft 20e eeuw, met krijgerdecor. 14.5xø12.5 cm., Cond.:G