Oud porseleinen servies (ontbijt), gemerkt Hutschenreuther Hohenberg Germany, cremekleurig met gouddecor; 12x ontbijtborden, 12x kop&schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot Cond.: G
Oud plated porseleinen koffieservies, gemerkt Iris Fine porcelain; 2 kannen, melk- en suikerpot en 8 schotels 14-27cm. Cond.: R-G
Doos met een oude Chinese druksteen in de vorm van een amfora, rondom bewerkt met figuren 20e eeuw (bakscheur) 11x17x27cm. Cond.: R
Grote Japans porseleinen goud-imari vaas, 19e eeuw. De kraag is gerestaureerd (stukje van ca.5cm. ingelijmd en een haarscheur). 62xØ25cm,
Doos met 3 oude Chinese drukstenen in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw 18x27x5cm. Cond.: G
Oude Chinees glazen snuiffles 20e eeuw met als voorstelling karpers in een vijver 7cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas, 20e eeuw, chip uit bovenrand, tevens gebroken en gelijmdmet blauw bloemendecor en Foo hond. 48xØ19cm.,
Oude Chinese keramieken gemberpot, 1e helft 20e eeuw, met krijgerdecor. 14.5xø12.5 cm., Cond.:G