Vier delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x vaasje met bloemdecor, 1x dekselvaasje met landschapsdecor en 1x dekselvaasje met floraal decor. Chips en/of haarscheuren 10-17,5cm. Cond.: R
Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw landschapsdecor (randschades) ø27cm. Cond.: R
Oud Chinees terracotta theepotje, 1e helft 20e eeuw, met schrift. In goede originele staat. 11x19xø12cm.
Grote keramieken vaas met groen glazuur ca. 1930 Georgenthal Thüringen C + E Carstens (haarscheur) 23xø13cm. Cond.: R
2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G
Drie delen oud keramiek/steengoed, Burg Giebichenstein, ontwerp Franz Rudolph Wildenhain ca. 1930 30xø16cm., 14xø9cm. en 12xø8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen sierbord ca, 1900 met geisha's en kind in zeer goede staat ø27,7cm.
Divers porselein en aardewerk o.a; restservies Wolter Meppel e.a Cond.: R-G
Drie oude/antieke gemberpotten; 2x keramiek 20e eeuw, 1x porselein 1e helft 20e eeuw (haarscheur in deksel). Bloemen en/of figurendecor 9xø10cm., 16xø13cm. en 15xø12cm. Cond.: G
4 Chinese porseleinen borden, ca.1900,met blauw landschap decor. 2x klein Ø13cm., en 2x groot Ø23cm. Cond.:G
Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S
Antieke 19e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met landschapsdecor. 17xØ17cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen vaas, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor. 58xØ24cm. Cond.:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M
Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met lichte randschades ø21,3cm. en ø22,8cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Chinees 18e eeuws porseleinen Kang Xi bord met bloemdecor. 2 Haarscheuren en lichte randschades ø21,6cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees huis-, tuin- en vogeldecor (1 bord met lichte randschade) ø25,7cm. Cond.: R-G