Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Kleine vaasjes
Resultaat: 45 EUR

Vier delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x vaasje met bloemdecor, 1x dekselvaasje met landschapsdecor en 1x dekselvaasje met floraal decor. Chips en/of haarscheuren 10-17,5cm. Cond.: R

Bord, Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.

Chinees blauw bord
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw landschapsdecor (randschades) ø27cm. Cond.: R

Bruin theepotje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees terracotta theepotje, 1e helft 20e eeuw, met schrift. In goede originele staat. 11x19xø12cm.

Vaas Thuringen
Resultaat: 25 EUR

Grote keramieken vaas met groen glazuur ca. 1930 Georgenthal Thüringen C + E Carstens (haarscheur) 23xø13cm. Cond.: R

2 Kommen
Startprijs 25 EUR

2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G

3 Pors. borden
Startprijs 20 EUR

Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G

2 Vazen keramiek
Startprijs 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G

2x Fam Rose borden 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G

3 Diverse kruiken
Resultaat: 110 EUR

Drie delen oud keramiek/steengoed, Burg Giebichenstein, ontwerp Franz Rudolph Wildenhain ca. 1930 30xø16cm., 14xø9cm. en 12xø8cm. Cond.: G

Chinees bord, Geisha's
Startprijs 25 EUR

Chinees porseleinen sierbord ca, 1900 met geisha's en kind in zeer goede staat ø27,7cm.

Div. porselein en aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Divers porselein en aardewerk o.a; restservies Wolter Meppel e.a Cond.: R-G

3 Chinese gemberpotten
Startprijs 25 EUR

Drie oude/antieke gemberpotten; 2x keramiek 20e eeuw, 1x porselein 1e helft 20e eeuw (haarscheur in deksel). Bloemen en/of figurendecor 9xø10cm., 16xø13cm. en 15xø12cm. Cond.: G

4 Chinese borden
Startprijs 15 EUR

4 Chinese porseleinen borden, ca.1900,met blauw landschap decor. 2x klein Ø13cm., en 2x groot Ø23cm. Cond.:G

Div. Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S

Gemberpot
Startprijs 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met landschapsdecor. 17xØ17cm., Cond.:G

Grote Chinese vaas
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor. 58xØ24cm. Cond.:G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G

Chinees schoteltje, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M

Kantonees vaasje
Startprijs 25 EUR

Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G

2 Chin. bordjes, blauw
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met lichte randschades ø21,3cm. en ø22,8cm. Cond.: R

Chinese vaas + deksel
Startprijs 40 EUR

Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees 18e eeuws porseleinen Kang Xi bord met bloemdecor. 2 Haarscheuren en lichte randschades ø21,6cm. Cond.: R

2 Chin. borden, vogel
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees huis-, tuin- en vogeldecor (1 bord met lichte randschade) ø25,7cm. Cond.: R-G