Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees tuin-en bloemendecor, beide met lichte randschade. Ø22.6 en Ø23cm., Cond.R/G
Twee kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes. 1x met deksel. beide met bloememotief en gaaf 11-13cm. Cond.: G
Japans beschilderd porseleinen ei, gelithografeerd en met gouddecor beschilderd 20e eeuw 22xø15cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen schotel, ca.1800, met Chinese tuin met kraanvogel decor, haarscheur en 2 kleine chips. 5xø28.8 cm.,
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M
Chinees porseleinen bord ca. 1800 met donkerblauw bloemendecor (chip + haarscheur) ø27,5cm. Cond.: R
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 met geel decor en rondom een voorstelling met diverse figuren 16xø8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R
Goud-imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemmotief en paradijsvogel in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G
15-Delig Chinees porseleinen theeservies, 20e eeuw, (ca.1930). suikerpot heeft binnenin chip af en een kopje oortje eraf. Cond.:R/G
Vijf oude/antieke Hollandse aardewerken borden; 1x Delfts 18e eeuw (beschadigd), 2x Oud Delfts 20e eeuw (goed), 2x Makkums 20e eeuw (goed). Allen met bloemdecor ø15,5-ø17,5cm. Cond.: R
Vier delen porselein; 2x rijstkom 1e helft 20e eeuw China (1 zonder deksel), 1x Satsuma figuur 1e helft 20e eeuw (voet gelijmd), 1x Chinees vaasje 1e helft 20e eeuw (Goed) en 1x Goebel vogel (snavel g...
Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G
7-Delige porseleinen puddingset bestaande uit; 1 grote schaal en 6 schaaltjes voor pudding, gemerkt Royal Swan England 5xø22cm. en 4xø15cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse Delftsblauwe borden 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt De Klaauw (lichte randschade), 1x gemerkt Oud Delft C.K. en 1x gemerkt Royal Koninklijk Delft ø23,5-ø28cm. Cond.: R-G
Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Prachtig Royal Albert Lavender Rose restservies, bestaande uit; 2 soepkommen, 1 botervloot, porseleinen mes&vork, melk- en suikerset, 6 koffiekopjes + schotels, 3 grote koffiekopjes, 1 vaasje en 2 gro...
Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G
Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Royal Doulton Burslem Staffordshire 1922-1927, cilindrische vorm met bruin gewolkte glazuur en opgewerkte bloemen 23xø9cm., 1x kogelvaas gemerkt Ernest Patris (1909-19...
Grote Chinese cappucine schaal 20e eeuw met daarbij 6 kopjes 9xø29cm. en 5xø9cm. Cond.: G