Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Hiuldegard Storr Britz 1915 Höhr Granzhausen Westerwald ca. 1930 met grijs gestipt glazuur 25xø11cm. 1x Vaas Ingeborg Zenker Wermelskirchen Zippa ca. 1960 met witte gl...
Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G
Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G
2 Oude kop en schotels Vohenstraus Johan Sellmann Bavaria 20e eeuw, 1 met wapen en opschrift: Es braust ein Ruf wie Donnerhall, 1 met wapen en opschrift Joh.Schütze Deutschland, 10xø15 cm., Cond.:G
Drie oude keramieken vazen Frankrijk; 1x La grande maison HB Quimper ca. 1920 Fayence. Groengrijs geglazuurd met een portret 25xø10cm. 1x Vaas Louis Baude (1922-1958) Montinguy Sur Loing Fayence. Blau...
Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G
Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Schramberger majolicafabrik ca. 1920 met wit/geel/blauw decor 20xø14cm. 1x Fles ca. 1950-1960, gemerkt S.M. met bruine glazuur en dennebomen 23xø9cm. 1x Fles Rusland c...
Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...
Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G
Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G
3 Antieke kastkommen Maastricht, 1x Petrus Regout Maastricht Tangrede en 2x Societe Ceramique Willon 10xØ16 en 11xØ16cm., Cond.:G
6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...
6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Hutschenreuther, Kahla, Mittereich en Royal Mosa. 20-21cm., Cond.:G
Twaalf delen oud porselein; 11x figuren ca, 1900 en later, 1x vaas ca. 1890 Wenen (1 vinger beschadigd, 1 snavel beschadigd en 1 hekje gelijmd) Cond.: R-G
Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G
Vier delen steengoed 18e eeuw; 1x grote schaal, 1x haal (gelijmd, bodemvondst waarschijnlijk ouder), 1x bakje met vingergrip en 1x schaaltje (gelijmd) 16-35cm. Cond.: R-G
Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse aardewerken geglazuurde borden en/of kommen Hollands ø16-ø29cm. Cond.: G
Twee polychrome keramieken vaasjes 20e eeuw, gemerkt L.m 90, 9xø11cm. en 13xø11cm. Cond.: G
Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G