Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel, Duitsland. Onbekende meester en plaats ca. 1905, ca. 49gr. L.: 21cm.
Antieke Hollands zilveren siertaartschep en vork 835/000. Vork: Jaarletter: Q 1926, MT: H.B. Hof Willige Langerak, zeilschip: jaarletter: R 1927, L.22cm., samen ca. 134gr., Cond.: U
Silverplated tafelaansteker van het merk: Colibri, in de vorm van een vaasje. H.ca. 9cm., Cond.:G
Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.
Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.
Engels zilveren theeservies met geschulpte rand en scharnierende deksel, op vier pootjes, Birmingham ca. 1900, 925/000. Theepot ø15cm., tuithoogte 13cm., Cond.:U
Parelcollier, wit, zoetwater, ca ø 12 mm. Met zilveren veeroog ( gerhodineerd) ø 12 mm. Lengte 45 cm.
Oorknoppen zilver 925/000, Gerhodineerd rondje ca ø 2 cm, met in de rand een klein stukje bezet met zirconias. In het rondje zit een parel van ø 9 mm. ca 6.7 gr
Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm
Vijf rijen bloedkoraalcollier, kralen zijn cylindervormig ca ø 7 mm, met groot GG, 585/000, rond slot met klassieke bewerking en in het midden een ronde bloedkoraal. Aan de sluiting zitten 2 royale zi...
Zilveren dameshorloge, 835/000, bewerkt met bloemen. de band bestaat uit grote bloemvormige schakels. Met bakslot en veiligheidsketting. Lengte ca 16,5 cm.
Zilveren Venetiaans collier, 925/000, 68 cm, met 2 munten,1 rijksdaalder uit 1961 en een 5 mark munt 1687-1753. Beiden voorzien van zilveren rand. ca 44 gr.
Collier GG 585/000, ovale schakel met bewerking. Lengte 42 cm. ca 10,6 gr
Broche, GG 585/000, camee broche 3,4x2,8cm met getorste rand. ca 9 gr.
Ring WG, 585/000, zegelring model met in het midden een vierkante zetting met een briljant ca 0.14 crt. ø 50. ca 9 gr.
Armband, zilver gerhodineerd, 925/000, met diverse edelstenen gezet in gladde ronde zettingen. Lengte 19 cm. ca 13.7 gr
Ring zilver 925/000. Gerhodineerd model met aan de bovenzijde een vorm van een bloem. Daarin zitten diverse edelstenen met diverse kleuren. De randen om de blaadjes zijn voorzien van zirconias. ø 62, ...
Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm
Twee antieke Hollands zilveren sier/taartscheppen 835/000. Met molen: Jaarletter C 1912, met zeilschip Jaarletter: L 1921, L.19cm., Samen ca. 100 gr., Cond.:U
Drie zilveren Noorse Oostzeelepels, gecontourneerde steel met fraaie scherpe biedermeier graveringen op voorzijde van de steel. Tevens verschillende inscripties op de achterzijde van de stelen. MT: Th...
Vier-delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 24x35x25cm.
Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U
Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.
Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G
Hollands zilveren cakeprikkeer, 835/000 en een zilveren serveertangetje 830/000, met keur buitenlandse werken. Totaal gewicht ca. 502gr. Cond.:U
Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000. elkmeisje jaarletter: W 1931, MT.: Alex Meijer Schoonhoven, Zeilschip jaarletter: X 1932, fa. Hooykaas. L.19cm., samen ca. 100 gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met scharnierende deksel, afgewerkt met parelrand 835/000, Jaarletter: S 1877, MT: J.M.van Kempen&Zonen Voorschoten, H.10xø10cm., ca. 305gr. Cond.:U
Collier met 4 rijen citrien kralen, ø 8 mm, met ovale sluiting met grote citrien waar omheen diamanten gezet zijn in een soort bloemvorm. De bevestiging is gemaakt van mooie royale GG zijstukken. Leng...
Ring GG en bijpassende choker GG merk Q8, gemaakt van ruw bewerkt goud met een groene markiesvormige steen. ø ring 54 en lengte choker 40 cm. totaal gewicht: ca. 9.8 gr
Ring GG, 585/000, met rechthoekige bovenzijde, gerhodineerd met in het midden een briljant en daar omheem bewerking. ø 55, ca 2.2 gr
Staafbroche, GG 585/000, 19e eeuws model met diamanten, oudslijpsel en kleine parels. Lengte 4,8 cm. ca 2 gr.
Ring zilver 925/000, gerhodineerd strak slagmodel met grote zirconia. ca 7.8 gr.
Oorstekers, zilver/gerhodineerd, 925/000 met langwerpig geslepen zirconias. Lengte 2 cm, ca 10 gr.
Kavel 3 delen zilver: een zilveren Gourmetarmband, holle bolle schakel, ca 1 cm breed, zilveren fantasiering, mat-glimmend met opening aan de onderzijde, Zilveren steekspeld in de vorm van een filigra...
Broche GG, 585/000, peervormig 19e eeuws model met kwastje. ca 5 gr. 4x2,8cm.
Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...
Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.
Zilveren broche met dubbele knoppen en een zilveren gesp met filigrain en diverse knoppen. ca 43 gr.
Ring GG, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.
Twee Hollands zilveren petit-fours scheppen zwaar bewerkt, 835/000. Beiden in Schoonhoven vervaardigd, 1929 (jaarletter: T) en 1934 (jaarletter Z) samen ca.86gr., L.19cm., Cond.:U
Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.
Groot kavel divers plated, oud en antiek, o.a. servetringen, lepeltjes zout-en peper setjes etc.Cond.:G
Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik
Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.