Grote Hollands zilveren bewerkte visschep met in de bak versierde havenvoorstelling, naar antiek voorbeeld uit midden 1800, 835/000., ca. 254gr. L.34cm., bak ca.13x9.5cm., Cond.:U
Fraai Hollands zilveren ajourgezaagde mand op vier pootjes, afgewerkt met parelrand. De twee handgrepen en pootjes zijn versierd met bloemmotieven. Grootkeur, 835/000, Jaarletter: R 1977, MT: H.Schrie...
Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U
Dupont aansteker, verguld model, nieuw, rechthoekig model, 3,3x4,7 cm. Nieuwprijs €315,-
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.
Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Twee antieke zilveren beursjes, waarvan twee "gehaakt"en een maliënkolder met handgegraveerd tas beugeltje. Samen ca.95gr. Cond.:G
Zilveren 925/000, Pandora collier, geoxideerd model, 42 cm, met 7 Pandora bedels en Pandora armband, 21 cm, met 11 Pandora bedels
Grote hanger, zilver/ gerhodineerd 925/000. Ovale steen gezet tussen 4 poten met zirconias en een hangeroog gezet met zirconias. Lengte 4 cm. ca 14.9 gr.
Ring zilver 925/000, breed, gerhodineerd model met in het midden een grote zirconia. Onder en naast de zirconia zijn diverse kleine zirconias pave gezet. ø 56
Parelcollier, gemaakt van schelpen in zwart- grijs- goud en wit-tinten. ø 14 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm.
Zilveren slavenband, 925, strak model, 17 mm breed met scharnier, voorzien van veiligheidsketting en een deukje. ca 39 gr. ø 59x60mm
Ring GG 585/000, met in het midden een briljant in een brede gladomzetting gezet. ø 58, ca 2,0 gr
Collier, 5 rijen donkere zoetwaterparels, ø 7mm, met groot 19e eeuws GG 750/000, filigrainsluiting voorzien van gravure, 23 gr. Lengte 37 cm.
Collier GG 585/000, met vele ovale steentjes nefriet gezet in ovale kastjes. ca. 9 gr. Lengte 41 cm
Portret hanger GG, 585/000. 19e eeuws. Bewerkt rond model, ø 3 cm. ca 4 gr.
Ring GG 585/000. dubbele band welke over elkaar heen loopt in een V. Met in het midden een klein briljantje. ø 56. ca 2,5 gr.
Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Vier-delig hors d'oevre bestek, deels ajourgezaagd en gegraveerd met fraaie Jugendstil heften ca. 128gr.
Grote Holands zilveren sierlepel met bewerkte steel en schildvormig bovenstuk. Op de achterzijde van de bak is een bewerkt wapenschild in medaillon opgelegd, 835/000 ca.170 gr.L.31cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U
Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.
Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Vier delige plated borstelset in originele cassette, c.1930, 35X29X3cm., Cond.:G
Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U
Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.
Twaalf zilveren gebaksvorkijes met roosmotief, 800/000, ca.164gr., L.13 cm., Cond.:U
Twaalf zilveren lepeltjes met roosmotief, 800/000, ca. 135gr., L.10cm., Cond.:U
Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U
Oorstekers, zilver 925/000, peervormig model met 2 rutielkwartsen per oorsteker. ca 3 cm lang. ca 8 gr.
Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...
Armband zilver 925/000, met platte schakels in de vorm van een bloem met daarin een parel. de armband is voorzien van een bakslot en een veiligheidsachtje. lengte 18 cm, ca 9.7 gr.
Ring GG 585/000, entourage met diverse briljanten. De band van de ring is aan de bovenzijde breed en bol en loopt smaller naar de onderzijde. ø 54, ca 3.2 gr
Parelcollier, gemaakt van schelpen, in multicolour, grijs, beige en lila tinten. ø 16 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm
Ring 925/000, gerhodineerd model met aan de bovenzijde diverse gekleurde edelstenen en zirconias. Breed strak model met diverse topazen. ø 56
Broche GG, 585/000, met grote camee, welke iets beschadigd is aan de rand. ca 5x4cm. ca 18 gr.
Ring GG 585/000. Met in het midden een ovaal gefac. amethist ø 54. ca 3,6 gr
Armband GG 585/000, CFE model met geloof hoop en liefde bedel. Lengte 21 cm. ca 9,3 gr.
Twee zilveren bedelarmbandjes, 1 met 6 bedels en 1 met 8 bedels. ca 18 gr.
Twee broches, 1 zilveren 925/000, langwerpig model met blauwe steen,1 rondmodel, bewerkt met parels, geelmetaal, en een snoer rode kralen, klein, lengte 152 cm
Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U
Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.