Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel, Duitsland. Onbekende meester en plaats ca. 1905, ca. 49gr. L.: 21cm.

Zilv. vork + schep
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollands zilveren siertaartschep en vork 835/000. Vork: Jaarletter: Q 1926, MT: H.B. Hof Willige Langerak, zeilschip: jaarletter: R 1927, L.22cm., samen ca. 134gr., Cond.: U

Silverplated aansteker
Startprijs 80 EUR

Silverplated tafelaansteker van het merk: Colibri, in de vorm van een vaasje. H.ca. 9cm., Cond.:G

Divers plated
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.

2x Melkkannetje + Suikerpot
Startprijs 190 EUR

Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.

Zilv. servies 3-delig
Startprijs 700 EUR

Engels zilveren theeservies met geschulpte rand en scharnierende deksel, op vier pootjes, Birmingham ca. 1900, 925/000. Theepot ø15cm., tuithoogte 13cm., Cond.:U

Parelcollier, ZW wit
Resultaat: 120 EUR

Parelcollier, wit, zoetwater, ca ø 12 mm. Met zilveren veeroog ( gerhodineerd) ø 12 mm. Lengte 45 cm.

Oorknoppen zilver, parel
Startprijs 20 EUR

Oorknoppen zilver 925/000, Gerhodineerd rondje ca ø 2 cm, met in de rand een klein stukje bezet met zirconias. In het rondje zit een parel van ø 9 mm. ca 6.7 gr

Zilveren horloge groen
Startprijs 45 EUR

Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm

Bloedkor. halsketting
Resultaat: 1.000 EUR

Vijf rijen bloedkoraalcollier, kralen zijn cylindervormig ca ø 7 mm, met groot GG, 585/000, rond slot met klassieke bewerking en in het midden een ronde bloedkoraal. Aan de sluiting zitten 2 royale zi...

Zilveren horloge
Resultaat: 60 EUR

Zilveren dameshorloge, 835/000, bewerkt met bloemen. de band bestaat uit grote bloemvormige schakels. Met bakslot en veiligheidsketting. Lengte ca 16,5 cm.

Zilveren coll. met 2 munten
Resultaat: 45 EUR

Zilveren Venetiaans collier, 925/000, 68 cm, met 2 munten,1 rijksdaalder uit 1961 en een 5 mark munt 1687-1753. Beiden voorzien van zilveren rand. ca 44 gr.

Collier GG, ovale schakels
Resultaat: 190 EUR

Collier GG 585/000, ovale schakel met bewerking. Lengte 42 cm. ca 10,6 gr

Broche camee
Startprijs 200 EUR

Broche, GG 585/000, camee broche 3,4x2,8cm met getorste rand. ca 9 gr.

Ring WG met steen
Startprijs 220 EUR

Ring WG, 585/000, zegelring model met in het midden een vierkante zetting met een briljant ca 0.14 crt. ø 50. ca 9 gr.

Armband zilver, diverse edelstenen.
Resultaat: 90 EUR

Armband, zilver gerhodineerd, 925/000, met diverse edelstenen gezet in gladde ronde zettingen. Lengte 19 cm. ca 13.7 gr

Bloemring zilver
Resultaat: 40 EUR

Ring zilver 925/000. Gerhodineerd model met aan de bovenzijde een vorm van een bloem. Daarin zitten diverse edelstenen met diverse kleuren. De randen om de blaadjes zijn voorzien van zirconias. ø 62, ...

Collier GG vierkante schakels
Resultaat: 440 EUR

Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm

Ring GG, trouwring
Startprijs 50 EUR

Ring GG 585/000,trouwring. Bol model. ø 55 ca 2,4 gr.

2 Zilv. scheppen
Startprijs 95 EUR

Twee antieke Hollands zilveren sier/taartscheppen 835/000. Met molen: Jaarletter C 1912, met zeilschip Jaarletter: L 1921, L.19cm., Samen ca. 100 gr., Cond.:U

3 Zilv. Oostzee-lepels
Startprijs 180 EUR

Drie zilveren Noorse Oostzeelepels, gecontourneerde steel met fraaie scherpe biedermeier graveringen op voorzijde van de steel. Tevens verschillende inscripties op de achterzijde van de stelen. MT: Th...

Plated koffieservies 4
Startprijs 30 EUR

Vier-delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 24x35x25cm.

Zilver beugeltas
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U

Zilveren varken
Resultaat: 700 EUR

Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.