Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G
Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.
Twee oude Chinese keramieken sierborden met krijgers te paard en te voet afgebeeld ca. 1900, 1 minimale chip ø32,6cm. Cond.: G
Keramieken celadon vaas 19e eeuw in zeer goede staat 18xø10cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Groot Makkums keramieken sierbord ca. 1930 met bloemdecor (2 chips bij rand aan de onderzijde) ø34,5cm. Cond.: R
Oude Hummel figuur met speeldoos (Oh, Du Fröhliche), engel met kerstboom, in originele doos 14,5x8x8cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G
7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...
50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...
6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...
Pennenarmband, GG 585/000, met gepolijste en bewerkte schakels, om en om. Ca 14 mm breed. ca 27,6 gr. Lengte 19 cm. de armband is voorzien van 2 veiligheidsachtjes
Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten
Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...
Ring GG 585/000. Met in het midden een ovaal gefac. amethist ø 54. ca 3,6 gr
Armband GG 585/000, CFE model met geloof hoop en liefde bedel. Lengte 21 cm. ca 9,3 gr.
Ring GG, 585/000, oplopend aan de bovenzijde. Opengewerkt met ovale aquamarijn. ø 60. ca 4,4 gr
Twee trouwringen, GG, 585/000. Beiden wat bolle modellen. ø 58 en ø 59. Samen ca 5,9 gr.
Klompje, GG 585/000, ruw goud, ca 1 cm groot aan een fijn Gourmetcollier 750/000. ca 4,15 gr. Lengte 50 cm.
Twee oude penningen; 1x zilver ca. 77gr. "Volkswelvaart, het doel der maatschappij" en 1x Brons "Watersnood Tuindorp Oostzaan 1960" ø6,5-ø6cm. Cond.: R-G