Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren inktstel
Startprijs 1.250 EUR

Bijzonder bureau stuk. Handgemaakt inktswtel met Hollands zilveren brievenweger en geslepen glazen flacons met zilveren montuur en dop. 835/000, ca.1900. Het geheel staat op een houten basement met vi...

Zilveren bowllepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.

2 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Art-deco zilveren roomlepel, 835/000, ronde bak en ajourgezaagde gematteerde stee lmet haak, MT: Fa.Molenberg Groningen ca. 1931, L.8cm., ca. 17gr.

6 Zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gegraveerde steel. Nederlands fabricaat. ca 42 gr.

Zilveren suikerschuit met schep
Startprijs 220 EUR

Zilveren suikerschuit, nieuw, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 190 gr. Hoogte 12 cm.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 190 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G

2 Confiturenvorkjes
Startprijs 40 EUR

Stel zilveren confiturenvorkjes, gecontourneerde steel met biedermeier graveringen,835/000, MT: J.v/d Velden Amsterdam ca. 1855, L.12cm., ca. 16gr. (iets afgeslepen tandjes)

Zilveren balpen en vulpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.

2 Zilveren boterspatels
Resultaat: 80 EUR

Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 75 EUR

Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U

8 Delen plated
Resultaat: 35 EUR

Acht oude rijtuigminiaturen, koetsen en sledes 5-12cm. Cond.: G

Collier met robijnen, hanger
Startprijs 450 EUR

Collier bestaande uit gefac. robijnkralen, ø 5 mm, met 52 GG, 585/000, gefac. bolletjes, om en om, voorzien van olijfvormig bewerkt GG, 585/000, slot. In het midden van het collier hangt een GG 585/00...

Ring GG met granaat
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000, met ronde granaat, ø 14 mm, gezet in een bewerkte en getorste rand. ø 54. ca 6,2 gr.

Bulova horloge
Startprijs 1.000 EUR

Een uniek horloge. Een stalen Bulova accutron met open wijzerplaat, waardoor het uurwerk te zien is. Daarnaast zit de kroon voor het verstellen van de wijzers aan de achterzijde van het horloge. ø 3,5...

Ring GG briljant pave
Startprijs 700 EUR

Brede GG ring 585/000, 9 mm breed. Aan de bovenzijde verhoogd met daarin diverse briljant geslepen diamanten pave gezet, welke doorlopen aan de zijkanten. De binnenzijde van de ring is mooi uitgewerkt...

Staafbroche
Startprijs 50 EUR

Staafbroche Goud op zilver, met in het midden een GG 585/000 gedeelte met 4 witte steentjes. ca 3,1 gr.

Ring GG/WG met briljant
Resultaat: 45 EUR

Ring GG 585/000, met WG zetting met 4 briljantjes. Mist 1 steentje (model diamonde 621) ø 58. ca 2,2 gr

Zilveren slavenband
Resultaat: 40 EUR

Zilveren slavenband, 925, vlakmodel, 19 mm breed met open binnenzijde.De armband is voorzien van scharnier en veiligheidsacht. ca. 26 gr.

Zilveren koordcollier met cameehanger
Startprijs 40 EUR

Zilveren koordcollier, 925/000, ca 13 gr, lengte 70 cm. Aan het collier hangt een rode cameehanger.

Amethist armband
Startprijs 200 EUR

Armband 4 rijen met amethistkralen, ø 4 mm. De armband is voorzien van een 19e eeuwse GG 585/000 sluiting, rond model met mooie royale eindstukken. Lengte 19 cm

Byzantijns kruis zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Byzantijnse kruis, 29 mm groot, met collier 84 cm. totaal gewicht ca 21 gr.

Collier +hanger blauwe steen
Startprijs 30 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

3 Deel onedel
Startprijs 20 EUR

Kavel: drie delen onedel: een double collier met camee hanger/medaillon, double manchetknopen met grijs parelmoer en een witmetalen collier met zirconia hanger.

Zilveren Dupontpen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.

Twee flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G

Zilveren bruidsmes
Startprijs 200 EUR

Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.

3 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.

Zilveren briefopener, one dollar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.

Zilveren briefopener, liniaal
Resultaat: 70 EUR

Zilveren briefopener/liniaal, 925, ca 89 gr.

Zilveren voetschaal
Startprijs 125 EUR

Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.

3-Delig plated servies
Resultaat: 35 EUR

Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G

2 Zilveren zuurvorken
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.

3 Delen plated
Resultaat: 80 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R

Zilveren zoutbakje
Startprijs 575 EUR

Zilveren zoutbakje, Rusland, met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 875/000 zilver ca. 89gr.

2 Pandora armbanden
Startprijs 170 EUR

Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.

Parelcollier
Resultaat: 80 EUR

Parelcollier, cultive, ø 7 mm, met GG 585/000 bewerkte bolsluiting ca ø 10 mm. Lengte 80 cm.

Broche GG met collier
Resultaat: 35 EUR

Broche met GG 585/000 gourmetschakels, hol bevestigd aan een double collier.

2 Trouwringen GG
Resultaat: 100 EUR

Twee trouwringen, GG, 585/000. Beiden wat bolle modellen. ø 58 en ø 59. Samen ca 5,9 gr.

GG ring
Resultaat: 80 EUR

Ring GG, 585/000, vermaakte trouwring met in het midden met een briljant ca 0.10 crt. ca. 3,3 gr.

Jade collier
Resultaat: 575 EUR

Collier bestaande uit gefac. jadekralen, ø 5mm, met om en om een glad GG 585/000 bolletje, totaal 62. Het collier is voorzien van GG 585/000 olijfvormig slot. In het midden van het collier een kroonha...

Doosje modeschmuck
Resultaat: 30 EUR

Doosje met daarin een zilveren choker en hanger met markesiet. 2 schmuckkettingen, diverse broches en clips

30 Religieuze hangers
Resultaat: 30 EUR

Diverse religieuze hangers 30 stuks

12 Delen groen
Resultaat: 25 EUR

Twaalf sieraden met groene stenen/kralen. colliers hanger armband ringen broches.

Ring GG ruitvorm met briljanten
Startprijs 400 EUR

Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.

Collier grof.
Startprijs 30 EUR

Bijzonder onedel collier met diverse kleuren stenen. lengte ca 62 cm.

6 Delen zilv./bloedk.
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren ringen, 3 zilveren broches en zilveren oorhangers, alles met bloedkoraal

Zilveren tafelschuier
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U

Zilveren theeschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontouneerd gegraveerd heft, 835/000, MT: Wed.A.Pluut, Schoonhoven, ca. 1896, L.10cm., ca.9gr.

6 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 45 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U

Schaal, zilv. hengsel
Startprijs 35 EUR

Keramieken art-deco schaal met Hollands zilveren hengsel. In goede originele staat. ø19cm.

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand, 835/000, MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1890, L.12.5cm., ca. 10gr.

Vaasje, zilv. voet
Startprijs 40 EUR

Antiek kristallen vaasje gegraveerd met bloemendecor, Hollands zilveren voet. In goede staat. 17xø5cm.

7 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G

Plated fotolijstje
Startprijs 15 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.

Zilveren slatang
Startprijs 225 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren slatang met bolvormige geribde schroefsluiting 835/000, Jaarletter: E 1839, MT: Andreas Even Amsterdam, L. 29cm., ca. 154gr. Cond.:U

Plated Bruckman bestek
Resultaat: 15 EUR

Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G

Biesmarkcollier, onedel
Resultaat: 15 EUR

Biesmarkcollier, met bollen, verlopend model, onedel. Lengte 44 cm.

Collier en hanger met steen div.kleuren
Startprijs 30 EUR

Collier en hanger double, met in de hanger een steen met diverse kleuren.

Zilveren horloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren horloge, dames model met brede vierkante schakels. Voorzien van veiligheidsketting

6 Delen sieraden rood wit
Resultaat: 30 EUR

Diverse sieraden met double en rood-wiite kralen. Oorhangers, broche, choker, hanger en kralen collier

Ring GG blauw saffier, briljant
Startprijs 220 EUR

Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr.

Vergulde hanger Ei met paarse stenen
Startprijs 60 EUR

Vergulde hanger in de vorm van een Ei met paars, zwart en blauw emaille. Op het ei zitten diverse paarse bolgeslepen stenen.

Vergulde hanger Ei met kikker
Resultaat: 60 EUR

Vergulde hanger in de vorm van een Ei met daarop een groen geemailleerde kikker. Verder zit er op de hanger een rand met zirconias

Klompje GG met collier
Resultaat: 85 EUR

Klompje, GG 585/000, ruw goud, ca 1 cm groot aan een fijn Gourmetcollier 750/000. ca 4,15 gr. Lengte 50 cm.

Vergulde hanger Ei met Blauw
Startprijs 75 EUR

Vergulde hanger in de vorm van een Ei, een wat groter model. Onderaan zit een blauwe bol geslepen steen. Over het Ei heen zitten diverse zirconias tussen zwart en blauw emaille. zeer sierlijk model.

Zilveren hanger Ei zwart met zirconias
Startprijs 50 EUR

Zilveren hanger in de vorm van een Ei, met zwart emaille en zilveren blaadjes met zirconias. Aan de onderzijde van het ei zit een zilveren bloem met parel.

Zilveren oorhangers met groen steen
Startprijs 90 EUR

Zilveren oorhangers met bloemetjes in groen emaille waaraan een groene ronde steen met versiering hangt

18Kr. speld met brilj.
Startprijs 140 EUR

Speld, 750/000 met in het midden een blauw saffier en aan weerskanten 5 diamanten, verlopend in grootte. De bovenzijde van de broche is gerhodineerd. ca. 3,7 gr.

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U

Zilv. vaasje + Plated schaal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U

Zilv. bonbonmandje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.

6 Zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. totaal ca 48 gr.

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren vleesvorkjes steel met kabel omwikkeling en kroon op de top 835/000, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1955, L.15cm., ca.31gr.

3 Zilveren pennen
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 50 EUR

Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U

Zilveren servethouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U

Zilveren klontentang
Resultaat: 30 EUR

Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.

8 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.

2 Tasbeugeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...

Zilveren sauslepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.

Hanger GG, blad brilj.
Startprijs 100 EUR

Hanger GG 585/000, in de vorm van een blaadje met 12 briljanten ca. 0.10 crt. ca. 2,1 gr.

Mart Visser servetketting
Resultaat: 10 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

3 Ringen GG
Resultaat: 170 EUR

Drie ringen GG 585/000, 2 trouwringen en 1 fijne zegelring. totaal ca 9.6 gr.

Zilveren ring Otazu
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000, breed model met 6 zirconias van het merk Otazu. ø 50. ca 12.2 gr

Zilveren oorclips schelp
Resultaat: 20 EUR

Zilveren oorclips in de vorm van een schelp met blauw emaille en een parel. ø 1,8 cm ca 6.8 gr.

10 Delen double, zwart
Resultaat: 20 EUR

Diverse double sieraden met zwarte stukken.

10 Delen donkerblauw
Resultaat: 35 EUR

Tien delen, diverse sieraden met blauw, o.a. armband ketting speld ring.

10 Horloges
Resultaat: 60 EUR

Tien horloges, diverse modellen.

Parelcollier kort
Resultaat: 65 EUR

Parelcollier, ø 6 mm, met GG 585/000 sluiting met 1 parel en bewerking op het goud. Lengte 41 cm.