Bijzonder bureau stuk. Handgemaakt inktswtel met Hollands zilveren brievenweger en geslepen glazen flacons met zilveren montuur en dop. 835/000, ca.1900. Het geheel staat op een houten basement met vi...
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U
Art-deco zilveren roomlepel, 835/000, ronde bak en ajourgezaagde gematteerde stee lmet haak, MT: Fa.Molenberg Groningen ca. 1931, L.8cm., ca. 17gr.
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gegraveerde steel. Nederlands fabricaat. ca 42 gr.
Zilveren suikerschuit, nieuw, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 190 gr. Hoogte 12 cm.
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G
Stel zilveren confiturenvorkjes, gecontourneerde steel met biedermeier graveringen,835/000, MT: J.v/d Velden Amsterdam ca. 1855, L.12cm., ca. 16gr. (iets afgeslepen tandjes)
Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.
Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.
Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Collier bestaande uit gefac. robijnkralen, ø 5 mm, met 52 GG, 585/000, gefac. bolletjes, om en om, voorzien van olijfvormig bewerkt GG, 585/000, slot. In het midden van het collier hangt een GG 585/00...
Ring GG 585/000, met ronde granaat, ø 14 mm, gezet in een bewerkte en getorste rand. ø 54. ca 6,2 gr.
Een uniek horloge. Een stalen Bulova accutron met open wijzerplaat, waardoor het uurwerk te zien is. Daarnaast zit de kroon voor het verstellen van de wijzers aan de achterzijde van het horloge. ø 3,5...
Brede GG ring 585/000, 9 mm breed. Aan de bovenzijde verhoogd met daarin diverse briljant geslepen diamanten pave gezet, welke doorlopen aan de zijkanten. De binnenzijde van de ring is mooi uitgewerkt...
Staafbroche Goud op zilver, met in het midden een GG 585/000 gedeelte met 4 witte steentjes. ca 3,1 gr.
Ring GG 585/000, met WG zetting met 4 briljantjes. Mist 1 steentje (model diamonde 621) ø 58. ca 2,2 gr
Zilveren slavenband, 925, vlakmodel, 19 mm breed met open binnenzijde.De armband is voorzien van scharnier en veiligheidsacht. ca. 26 gr.
Zilveren koordcollier, 925/000, ca 13 gr, lengte 70 cm. Aan het collier hangt een rode cameehanger.
Armband 4 rijen met amethistkralen, ø 4 mm. De armband is voorzien van een 19e eeuwse GG 585/000 sluiting, rond model met mooie royale eindstukken. Lengte 19 cm
Zilveren Byzantijnse kruis, 29 mm groot, met collier 84 cm. totaal gewicht ca 21 gr.
Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen
Kavel: drie delen onedel: een double collier met camee hanger/medaillon, double manchetknopen met grijs parelmoer en een witmetalen collier met zirconia hanger.
Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.
Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G
Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U
Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.
Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G
Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.
Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.
Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.
Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G
Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.
Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R
Zilveren zoutbakje, Rusland, met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 875/000 zilver ca. 89gr.
Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.
Parelcollier, cultive, ø 7 mm, met GG 585/000 bewerkte bolsluiting ca ø 10 mm. Lengte 80 cm.
Broche met GG 585/000 gourmetschakels, hol bevestigd aan een double collier.
Twee trouwringen, GG, 585/000. Beiden wat bolle modellen. ø 58 en ø 59. Samen ca 5,9 gr.
Ring GG, 585/000, vermaakte trouwring met in het midden met een briljant ca 0.10 crt. ca. 3,3 gr.
Collier bestaande uit gefac. jadekralen, ø 5mm, met om en om een glad GG 585/000 bolletje, totaal 62. Het collier is voorzien van GG 585/000 olijfvormig slot. In het midden van het collier een kroonha...
Doosje met daarin een zilveren choker en hanger met markesiet. 2 schmuckkettingen, diverse broches en clips
Twaalf sieraden met groene stenen/kralen. colliers hanger armband ringen broches.
Ring GG 585/000, met 47 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0.75 crt. SI/W. De stenen zijn gezet in een ruitvorm, welke is gerhodineerd. ø 53, ca.4 gr.
Bijzonder onedel collier met diverse kleuren stenen. lengte ca 62 cm.
Twee zilveren ringen, 3 zilveren broches en zilveren oorhangers, alles met bloedkoraal
Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontouneerd gegraveerd heft, 835/000, MT: Wed.A.Pluut, Schoonhoven, ca. 1896, L.10cm., ca.9gr.
Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.
Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U
Keramieken art-deco schaal met Hollands zilveren hengsel. In goede originele staat. ø19cm.
Zilveren suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand, 835/000, MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1890, L.12.5cm., ca. 10gr.
Antiek kristallen vaasje gegraveerd met bloemendecor, Hollands zilveren voet. In goede staat. 17xø5cm.
Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.
Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.
Zeer fraaie antieke Hollands zilveren slatang met bolvormige geribde schroefsluiting 835/000, Jaarletter: E 1839, MT: Andreas Even Amsterdam, L. 29cm., ca. 154gr. Cond.:U
Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G
Biesmarkcollier, met bollen, verlopend model, onedel. Lengte 44 cm.
Collier en hanger double, met in de hanger een steen met diverse kleuren.
Zilveren horloge, dames model met brede vierkante schakels. Voorzien van veiligheidsketting
Diverse sieraden met double en rood-wiite kralen. Oorhangers, broche, choker, hanger en kralen collier
Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr.
Vergulde hanger in de vorm van een Ei met paars, zwart en blauw emaille. Op het ei zitten diverse paarse bolgeslepen stenen.
Vergulde hanger in de vorm van een Ei met daarop een groen geemailleerde kikker. Verder zit er op de hanger een rand met zirconias
Klompje, GG 585/000, ruw goud, ca 1 cm groot aan een fijn Gourmetcollier 750/000. ca 4,15 gr. Lengte 50 cm.
Vergulde hanger in de vorm van een Ei, een wat groter model. Onderaan zit een blauwe bol geslepen steen. Over het Ei heen zitten diverse zirconias tussen zwart en blauw emaille. zeer sierlijk model.
Zilveren hanger in de vorm van een Ei, met zwart emaille en zilveren blaadjes met zirconias. Aan de onderzijde van het ei zit een zilveren bloem met parel.
Zilveren oorhangers met bloemetjes in groen emaille waaraan een groene ronde steen met versiering hangt
Speld, 750/000 met in het midden een blauw saffier en aan weerskanten 5 diamanten, verlopend in grootte. De bovenzijde van de broche is gerhodineerd. ca. 3,7 gr.
Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U
Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U
Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. totaal ca 48 gr.
Twee zilveren vleesvorkjes steel met kabel omwikkeling en kroon op de top 835/000, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1955, L.15cm., ca.31gr.
Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.
Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U
Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U
Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.
Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U
Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.
Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...
Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.
Hanger GG 585/000, in de vorm van een blaadje met 12 briljanten ca. 0.10 crt. ca. 2,1 gr.
Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.
Drie ringen GG 585/000, 2 trouwringen en 1 fijne zegelring. totaal ca 9.6 gr.
Ring zilver 925/000, breed model met 6 zirconias van het merk Otazu. ø 50. ca 12.2 gr
Zilveren oorclips in de vorm van een schelp met blauw emaille en een parel. ø 1,8 cm ca 6.8 gr.
Tien delen, diverse sieraden met blauw, o.a. armband ketting speld ring.
Parelcollier, ø 6 mm, met GG 585/000 sluiting met 1 parel en bewerking op het goud. Lengte 41 cm.