Twee porseleinen figuren, 20e eeuw. voorstellende een man met hoed en duif (zonder kop en chips) Thuringen, 1e helft 20e eeuw en een vrouw met hoed en rozenmand (chips af) 19-20cm., Cond.: M/R
Grote Dresden porseleinen figurengroep, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een vrouw in chique kleding met twee kinderen en geit. 23x23x14cm., Cond.:R/G
Twee porseleinen figuren 20e eeuw, Dresden art made in Germany. Jurken zijn beschadigd. 15x12.x8cm., Cond.:R
Drie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw, gemerkt Dresden. 2 jurken beschadigd. 12-16cm., Cond.:R/G
Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G
Oude Chinese Boedha gemaakt van witte jade?, 20e eeuw in goede staat. H.27cm.
Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G
Frans porseleinen flacon ca. 1880 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor in goede originele staat 20x11x8cm.
Antieke Duitse porseleinen reservistenkruik (zonder tinnen deksel).Reit Kawowier Schäferl Kgl Baijr5 Feld Art Regt. König Alfons X111 v.Spanien, 1rt.Battr.Landau 1910-13, 19x14xø12cm.,Haarscheur in de...
Twee oude porseleinen wandlampen, Herend Hongarije met goud- en bloemdecor (1 beschadigd) 23x16x13cm. Cond.: M-G
Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...
Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...
Keramieken tafelstuk ca. 1900 voorstellend 3 putti die een mand dragen. Creme met blauw- en gouddecor. genummerd en onduidelijk gemerkt. Baknaden bij de bodem 27x26x25cm. Cond.: R-G
Terracotta tabakspot ca. 1880 in de vorm van een vat met rondom bladmotief opgelegd en op het deksel een pijp. Onder met wapen gemerkt V.B. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik handbeschilderd ,met prachtig tinnen deksel met een resevist erop. (duimrust eraf),, Bataljon 14 Kehl v.Rhein 1897/99, Diverse handbeschilderde voorstellin...
Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G
Silver plated porseleinen koffieset, ca. 1930, bestaande uit een koffiepot (deksel beschadigd) suikerpot en melkkan. Gemerkt: Krowach-Bavaria Maja.
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Twee Jugendstil stijl vazen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met bloemvoorstellingen 30,5x11x6cm.
6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...
Oude porseleinen Rosenthal dekselbak met plated onderschotel en plated schuifdeksel. Wellner Rosenthal Germany D.R.P. In barocke vormgeving met geschulpt tablet. 20e eeuw. 8x21x13cm., Cond.:G
3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....
Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G