Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Man en vrouw
Resultaat: 120 EUR

Twee porseleinen figuren, 20e eeuw. voorstellende een man met hoed en duif (zonder kop en chips) Thuringen, 1e helft 20e eeuw en een vrouw met hoed en rozenmand (chips af) 19-20cm., Cond.: M/R

Beeldengroepje
Resultaat: 130 EUR

Grote Dresden porseleinen figurengroep, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een vrouw in chique kleding met twee kinderen en geit. 23x23x14cm., Cond.:R/G

Beeldengroepje (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw, Dresden art made in Germany. Jurken zijn beschadigd. 15x12.x8cm., Cond.:R

Beeldengroepje (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw, gemerkt Dresden. 2 jurken beschadigd. 12-16cm., Cond.:R/G

2 Russische figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G

Jade/marmer boedha
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese Boedha gemaakt van witte jade?, 20e eeuw in goede staat. H.27cm.

Theepot, olifant
Resultaat: 20 EUR

Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G

Franse flacon, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Frans porseleinen flacon ca. 1880 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor in goede originele staat 20x11x8cm.

Reservistenkruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservistenkruik (zonder tinnen deksel).Reit Kawowier Schäferl Kgl Baijr5 Feld Art Regt. König Alfons X111 v.Spanien, 1rt.Battr.Landau 1910-13, 19x14xø12cm.,Haarscheur in de...

2 Pors. lampjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude porseleinen wandlampen, Herend Hongarije met goud- en bloemdecor (1 beschadigd) 23x16x13cm. Cond.: M-G

Reservistenkruik
Resultaat: 125 EUR

Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...

Keramieken schaal, figuren
Resultaat: 90 EUR

Keramieken tafelstuk ca. 1900 voorstellend 3 putti die een mand dragen. Creme met blauw- en gouddecor. genummerd en onduidelijk gemerkt. Baknaden bij de bodem 27x26x25cm. Cond.: R-G

Keramiek tabakspot
Startprijs 25 EUR

Terracotta tabakspot ca. 1880 in de vorm van een vat met rondom bladmotief opgelegd en op het deksel een pijp. Onder met wapen gemerkt V.B. Cond.: G

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...

Reservistenkruik
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik handbeschilderd ,met prachtig tinnen deksel met een resevist erop. (duimrust eraf),, Bataljon 14 Kehl v.Rhein 1897/99, Diverse handbeschilderde voorstellin...

Art Deco dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G

Zilverkleurig servies
Startprijs 30 EUR

Silver plated porseleinen koffieset, ca. 1930, bestaande uit een koffiepot (deksel beschadigd) suikerpot en melkkan. Gemerkt: Krowach-Bavaria Maja.

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil stijl vazen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met bloemvoorstellingen 30,5x11x6cm.

6 Borden koningshuis
Resultaat: 15 EUR

6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...

Rosenthal schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Oude porseleinen Rosenthal dekselbak met plated onderschotel en plated schuifdeksel. Wellner Rosenthal Germany D.R.P. In barocke vormgeving met geschulpt tablet. 20e eeuw. 8x21x13cm., Cond.:G

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....

2 Terracotta paarden
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G