Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Marmeren presse-papiers
Startprijs 20 EUR

Twee bewerkte marmeren presse-papier (of lakstempels) 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren 9cm. Cond.: G

4 Porseleinen beelden
Resultaat: 15 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porselei...

Eetservies, Slangenwerth
Resultaat: 140 EUR

Groot porseleinen restservies, gemerkt Schlaggenwald Czechoslovakie met diverse borden, terrines, schalen, kop&schotels etc. Sommige delen beschadigd Cond.: G

Porseleinen samovaar
Startprijs 75 EUR

Porseleinen samovaar met bronzen kraan ca. 1900 met bloemen en goudbeschildering in goede originele staat 36x25x25cm. Cond.: G

Bisquit beeld
Resultaat: 60 EUR

Groot bisquit porseleinen figuur ca. 1900 met nr. 1119 A en monogram, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een elegante dame. Minimale chip bij hoed en voet 39cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Duitse porseleinen figuren 20e eeuw; 1x vrouw met rozenwand (beschadigd) en 1x danseres (beschadigd) 29-30cm. Cond.: R-M

2 Porseleinen hanen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude keramieken hanen; 1x porselein gemerkt Herend Hungary em 1x keramiek ongemerkt 13-14cm. Cond.: G

Pors. koets met paarden
Resultaat: 15 EUR

Grote decoratieve keramieken koets met paardenspan 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x36x13cm.

Tegeltableau
Resultaat: 60 EUR

Tegeltableau met 5 Hollandse 18e eeuwse wandtegels (los) 74x24cm., Cond.:R/G

Westraven tegel
Startprijs 10 EUR

Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G

10 Diverse tegels
Resultaat: 45 EUR

10 Oude en antieke Hollandse wandtegels o.a. 18,19 en 20e eeuw. ca. 13x13cm., Cond.:R/G

Tegel, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R

6 Hollandse tegels
Resultaat: 20 EUR

Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G

Tegeltableau 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M

4 Schippertegels
Startprijs 60 EUR

Vier antieke schippers-kajuit tegels met blauw havendecor ca. 1800, ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Antieke tegeltableaus
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G

3 Tegels + dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G

12 Tegels
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollandse tegels; 11x Mangaankleurig met diverse voorstellingen ca. 1800 en 1x polychroom 20e eeuw met ridder en zwaard ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Delfts bordje, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R

Vaas Picasso
Resultaat: 115 EUR

Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.

2 Blauwe bordjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Delfts keramieken sierwandborden met landschapsdecor en opdruk "Herfst & Lente". Geschulpte rand 20e eeuw. 18x18cm. Cond.: G

Imari schotel
Startprijs 45 EUR

Grote imari stijl porseleinen sierschotel, 20e eeuw, met bloemendecor en geschulpte rand. ø50cm.

2 Capodimonte vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R

Capodimonte 3-delig stel
Startprijs 60 EUR

Drie- delig keramieken kaststel gemerkt Capodimonte (Italië), met opgewerkte rozen. (lichte beschadigingen. 23x27x18cm. en 28x15x23cm., Cond.:R/G