5-Delig kaststel Delfts porselein 20e eeuw. Drie dekselvazen en 2 open vazen met havenmotief. 1 vaas met chip in bodem 32x14x10cm. en 25x12x12cm.
17 Deel 19e eeuws koffie/thee servies met goud- en roccaille decor (decor is vervaagd): Grote koffiepot, grote theepot, grote kan, grote suikerpot, grote melkkan en 12 kop en schotels. 8-21 cm.,
4 Oude Makkums keramieken borden. 1x bloemdecor, ca.1930 met gelobte rand, 1x figuren decor ca.1930, gelijmd (kapot) en 2x bloemvaas decor ca.1920. 1 beschadigd.
Groot oud keramieken bord met V.O.C. teken 20e eeuw ø36,5cm. Cond.: G
Zes delen vroeg Duits aardewerk ca. 18e eeuw; 1x driepoot roomkan (haarscheuren) en 1x schenkkan (chip) 10-22cm. Cond.: R-G
Oud Arnhems platelen asbak, monogram G.v.G 479, medal Arnhem Holland met floraal decor (professioneel gerestaureerd) 6x15x14cm. Cond.: R-G
Drie delig Delfts keramieken kaststel met bloemen decor, 20e eeuw, 25x14x14 cm. en 31x15x15cm., Cond.:G