Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Borden
Startprijs 10 EUR

Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...

2 Delen speksteen China
Resultaat: 15 EUR

Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.

Lampetset
Resultaat: 30 EUR

Vierdelig antiek keramieken kampetstel Societe Ceramique Maastricht; zeepbakje, kambakje, schenkkan en een waskom ca. 1900 30xø34cm. Cond.: G

Union K.servies
Startprijs 30 EUR

Art deco koffieservies, 6 persoons, gemerkt Union K Tjechoslowakije, ca. 1930, bestaande uit:6 kop en schotels, koffiekan, melkkan, suikerpot en candybak, chip af. Cond.:G

5-Delig kaststel
Startprijs 35 EUR

5-Delig kaststel Delfts porselein 20e eeuw. Drie dekselvazen en 2 open vazen met havenmotief. 1 vaas met chip in bodem 32x14x10cm. en 25x12x12cm.

Lampetstel
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G

Servies
Resultaat: 100 EUR

17 Deel 19e eeuws koffie/thee servies met goud- en roccaille decor (decor is vervaagd): Grote koffiepot, grote theepot, grote kan, grote suikerpot, grote melkkan en 12 kop en schotels. 8-21 cm.,

Groene schotel
Startprijs 45 EUR

Grote groene Chinees keramieken schotel., 2e helft 20e eeuw, met karpers- en bloemendecor. ø 38.5cm., Cond.:G

Egyptische terracotta reliëf
Startprijs 30 EUR

Antiek terracotta reliëf met Egyptische voorstelling, chip af. 12x8x2cm., Cond.:G

Keramieken vaas + groene vaas
Startprijs 35 EUR

Twee keramieken vazen; 1x design vaas met groene glazuur Leny de Bruyne-Korving 1945 Den Haag en 1x oorvaasje met bruine glazuur en gorne ca. 1930 17-31cm. Cond.: G

Delfts kaststelletje + 2 borden
Startprijs 60 EUR

5-Delen oud Delfts bont 20e eeuw, 1 kaststel 14-21cm. en 2 bordjes 3-17cm. Cond.: G

4 Borden Denekamp
Resultaat: 15 EUR

4 Limoges porseleinen sierborden over Denekamp Overijssel, o.a.watermolen, kerk etc. Ø21cm., Cond.:G

2 Nederlandse borden
Startprijs 20 EUR

Twee oude Hollands keramieken borden; 1x Petrus Regout Maastricht "Mobilisatie grenstroepen 1939 Limburg" ø21cm. en 1x Delfts "Ter herinnering aangeboden door het Rotterdams Nieuwsblad" ø24cm. Cond.: ...

Borden Makkum
Startprijs 15 EUR

4 Oude Makkums keramieken borden. 1x bloemdecor, ca.1930 met gelobte rand, 1x figuren decor ca.1930, gelijmd (kapot) en 2x bloemvaas decor ca.1920. 1 beschadigd.

Makkums bord
Resultaat: 40 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord ca. 1930 met bloemdecor (2 chips bij rand aan de onderzijde) ø34,5cm. Cond.: R

Blauw bord, VOC
Startprijs 40 EUR

Groot oud keramieken bord met V.O.C. teken 20e eeuw ø36,5cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 35 EUR

Frans Fayence kaststel 20e eeuw met gelithografeerd Japans decor 41xø20cm. en 29xø14cm. Cond.: G

8 Delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Acht delen Duits aardewerk ca. 1800 en later; 3x zoutnappen, 3x schenkkannen, 1x flacon en 1x schaal Cond.: R-G

Societe Ceramique schotel
Startprijs 15 EUR

Keramieken wasschotel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 10x32cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 30 EUR

Oud polychrome Makkums porseleinen wandbord met bloemdecor 20e eeuw ø24cm. Cond.: G

6 Delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Zes delen vroeg Duits aardewerk ca. 18e eeuw; 1x driepoot roomkan (haarscheuren) en 1x schenkkan (chip) 10-22cm. Cond.: R-G

Porseleinen asbak
Startprijs 30 EUR

Oud Arnhems platelen asbak, monogram G.v.G 479, medal Arnhem Holland met floraal decor (professioneel gerestaureerd) 6x15x14cm. Cond.: R-G

Delfts blauw kaststel
Startprijs 10 EUR

4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R

Kaststel Delft
Startprijs 30 EUR

Drie delig Delfts keramieken kaststel met bloemen decor, 20e eeuw, 25x14x14 cm. en 31x15x15cm., Cond.:G