Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaas pauwen, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met groen decor. Tevens met tweedimensionale pauwen opgewerkt met gouddecor 56xø23cm. Cond.: G

Sitzendorf panter
Startprijs 10 EUR

Duitse Sitzendorf keramieken panter in goede originele staat 15x20x6cm. Cond.: G

Wedgwood
Resultaat: 50 EUR

Wedgwood of Etruria restservies, 2e helft 20e eeuw, (chips) en Wedgwood windsor, o.a koffiekopjes en schoteltjes, theekopjes en schoteltjes.

Imari sierbord
Resultaat: 15 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M

Kaststel
Startprijs 25 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G

Moccaservies
Resultaat: 45 EUR

Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.

Empire theepot
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse porseleinen empire theepot met gouddecor, ca.1820, haarscheur bij de bodem en goud is licht vervaagd. 14x26xø16cm.

Porseleinen sierbord
Startprijs 15 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

2 Pors. lampen
Startprijs 40 EUR

Twee Delfts blauwe lampevoeten, Ram, 2e helft 20e eeuw en Porseleyne fles, beide met bloemendecor. (Ramvoet beschadigd) 30-45cm., Cond.:R/G

2 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Twee delen Perzisch aardewerk 20e eeuw met bloemdecor; 1x oorvaas 20xø22cm. en 1x dekselschaal 7xø18cm. Cond.: G

2 Wedgwood lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Wedgwood keramieken tafellampen, Wedgwood of etruria, cremekleurig,. voet 32xø12cm. en 29xø11cm., Cond.:G

Wijwaterbakje, Hummel
Resultaat: 30 EUR

Oud Hummel keramieken wijwaterbakje met als voorstelling een herdertje met lammetjes Nr. 35/1 14,5x7x6cm. Cond.: G

Goebel-beeldje met muziek
Resultaat: 60 EUR

Oud Goebel keramieken danseresje met speelwerk, gemerkt FF 293 1967. In goede functionerende staat 18x13x12cm. Cond.: G

Porseleinen Goebel hond
Resultaat: 275 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G

2 Hummel figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.

Hummel bordje
Resultaat: 10 EUR

Oud porseleinen Hummel bordje 1993, meisje wast haar pop. Ø19.3 cm., Cond.:G

3x Hummel
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Hummel figuren, 2e helft 20e eeuw, Jongen op hek met gans, Meisje op hek met vogel en jongen met mand (min.chip) c. 10cm. Cond.:G

Porseleinen bord
Startprijs 10 EUR

Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G

2 Hummeltjes
Resultaat: 45 EUR

Twee oude keramieken Hummel figuren; 1x jongen met mand ca. 1930 513/0, 1x meisje op hek W. Germany na 1945 112/ 3/0 9,5-10,5cm. Cond.: G

Hummel plaquette
Resultaat: 20 EUR

Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G

Hummel met speeldoos
Resultaat: 70 EUR

Oude Hummel figuur met speeldoos (Oh, Du Fröhliche), engel met kerstboom, in originele doos 14,5x8x8cm. Cond.: G

2 Dekselvaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5

Chinees theepotje
Resultaat: 140 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met messing monturen, draken, tempelhond etc. ca. 1880. Chinees stempel op de bodem 19x14xø11cm. Cond.: G

Schotel met vissen
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G