Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met groen decor. Tevens met tweedimensionale pauwen opgewerkt met gouddecor 56xø23cm. Cond.: G
Duitse Sitzendorf keramieken panter in goede originele staat 15x20x6cm. Cond.: G
Wedgwood of Etruria restservies, 2e helft 20e eeuw, (chips) en Wedgwood windsor, o.a koffiekopjes en schoteltjes, theekopjes en schoteltjes.
Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G
Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.
19e Eeuwse porseleinen empire theepot met gouddecor, ca.1820, haarscheur bij de bodem en goud is licht vervaagd. 14x26xø16cm.
Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G
Twee Delfts blauwe lampevoeten, Ram, 2e helft 20e eeuw en Porseleyne fles, beide met bloemendecor. (Ramvoet beschadigd) 30-45cm., Cond.:R/G
Twee delen Perzisch aardewerk 20e eeuw met bloemdecor; 1x oorvaas 20xø22cm. en 1x dekselschaal 7xø18cm. Cond.: G
Twee oude Wedgwood keramieken tafellampen, Wedgwood of etruria, cremekleurig,. voet 32xø12cm. en 29xø11cm., Cond.:G
Oud Hummel keramieken wijwaterbakje met als voorstelling een herdertje met lammetjes Nr. 35/1 14,5x7x6cm. Cond.: G
Oud Goebel keramieken danseresje met speelwerk, gemerkt FF 293 1967. In goede functionerende staat 18x13x12cm. Cond.: G
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G
Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.
Oud porseleinen Hummel bordje 1993, meisje wast haar pop. Ø19.3 cm., Cond.:G
Drie oude Hummel figuren, 2e helft 20e eeuw, Jongen op hek met gans, Meisje op hek met vogel en jongen met mand (min.chip) c. 10cm. Cond.:G
Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G
Twee oude keramieken Hummel figuren; 1x jongen met mand ca. 1930 513/0, 1x meisje op hek W. Germany na 1945 112/ 3/0 9,5-10,5cm. Cond.: G
Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G
Oude Hummel figuur met speeldoos (Oh, Du Fröhliche), engel met kerstboom, in originele doos 14,5x8x8cm. Cond.: G
Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5
Oud Chinees porseleinen trekpotje met messing monturen, draken, tempelhond etc. ca. 1880. Chinees stempel op de bodem 19x14xø11cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G