Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G
Twee delen Duits Art Deco aardewerk, gemerkt (Stubl of Stabl?) 30-er jaren. Zwart/griojs en wit verlopen glazuur; 1x schaal op 3 pootjes 6xø24cm. en 1x schaal met hengsels 7x20x18cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese keramieken gemberpotjes met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G