Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Man en vrouw
Resultaat: 120 EUR

Twee porseleinen figuren, 20e eeuw. voorstellende een man met hoed en duif (zonder kop en chips) Thuringen, 1e helft 20e eeuw en een vrouw met hoed en rozenmand (chips af) 19-20cm., Cond.: M/R

Beeldengroepje
Resultaat: 130 EUR

Grote Dresden porseleinen figurengroep, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een vrouw in chique kleding met twee kinderen en geit. 23x23x14cm., Cond.:R/G

Beeldengroepje (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw, Dresden art made in Germany. Jurken zijn beschadigd. 15x12.x8cm., Cond.:R

Beeldengroepje (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie porseleinen figuren, 2e helft 20e eeuw, gemerkt Dresden. 2 jurken beschadigd. 12-16cm., Cond.:R/G

2 Russische figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G

Jade/marmer boedha
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese Boedha gemaakt van witte jade?, 20e eeuw in goede staat. H.27cm.

Theepot, olifant
Resultaat: 20 EUR

Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G

Franse flacon, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Frans porseleinen flacon ca. 1880 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor in goede originele staat 20x11x8cm.

Reservistenkruik
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservistenkruik (zonder tinnen deksel).Reit Kawowier Schäferl Kgl Baijr5 Feld Art Regt. König Alfons X111 v.Spanien, 1rt.Battr.Landau 1910-13, 19x14xø12cm.,Haarscheur in de...

2 Pors. lampjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude porseleinen wandlampen, Herend Hongarije met goud- en bloemdecor (1 beschadigd) 23x16x13cm. Cond.: M-G

Reservistenkruik
Resultaat: 125 EUR

Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Prachtige antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, met mooi tinnen deksel met glazen ogen en kanon erop. Erinnerung an das Kaisermanöven 1908, Hawit Gold Schmidt Artillerie-Regiments Batlerie Lan...

Keramieken schaal, figuren
Resultaat: 90 EUR

Keramieken tafelstuk ca. 1900 voorstellend 3 putti die een mand dragen. Creme met blauw- en gouddecor. genummerd en onduidelijk gemerkt. Baknaden bij de bodem 27x26x25cm. Cond.: R-G

Keramiek tabakspot
Startprijs 25 EUR

Terracotta tabakspot ca. 1880 in de vorm van een vat met rondom bladmotief opgelegd en op het deksel een pijp. Onder met wapen gemerkt V.B. Cond.: G

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd, met prachtig tinnen deksel met reservist en leeuw erop.. 5 Compagnie Landau 1906/1908Gefreiter Ch.Becker Garnison Landau. Diverse handbes...

Reservistenkruik
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik handbeschilderd ,met prachtig tinnen deksel met een resevist erop. (duimrust eraf),, Bataljon 14 Kehl v.Rhein 1897/99, Diverse handbeschilderde voorstellin...

Art Deco dekseldoos
Resultaat: 15 EUR

Roodbruin keramieken dekseldoos Art Deco in bloemvorm, made in Belgium S_1 9xø12cm. Cond.: G

Zilverkleurig servies
Startprijs 30 EUR

Silver plated porseleinen koffieset, ca. 1930, bestaande uit een koffiepot (deksel beschadigd) suikerpot en melkkan. Gemerkt: Krowach-Bavaria Maja.

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil stijl vazen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met bloemvoorstellingen 30,5x11x6cm.

6 Borden koningshuis
Resultaat: 15 EUR

6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...

Rosenthal schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Oude porseleinen Rosenthal dekselbak met plated onderschotel en plated schuifdeksel. Wellner Rosenthal Germany D.R.P. In barocke vormgeving met geschulpt tablet. 20e eeuw. 8x21x13cm., Cond.:G

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

3 Hollandse keramieken borden, 1e helft 20e eeuw. 1x: een buur is beter dan een verre vriend, 1x: Eigen haard is goud waard en 1x: Oost west thuis best. Alle borden gemerkt: Bonn Frazant Mehlen, ø 22....

2 Terracotta paarden
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G

2 Marmeren presse-papiers
Startprijs 20 EUR

Twee bewerkte marmeren presse-papier (of lakstempels) 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren 9cm. Cond.: G

4 Porseleinen beelden
Resultaat: 15 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porselei...

Eetservies, Slangenwerth
Resultaat: 140 EUR

Groot porseleinen restservies, gemerkt Schlaggenwald Czechoslovakie met diverse borden, terrines, schalen, kop&schotels etc. Sommige delen beschadigd Cond.: G

Porseleinen samovaar
Startprijs 75 EUR

Porseleinen samovaar met bronzen kraan ca. 1900 met bloemen en goudbeschildering in goede originele staat 36x25x25cm. Cond.: G

Bisquit beeld
Resultaat: 60 EUR

Groot bisquit porseleinen figuur ca. 1900 met nr. 1119 A en monogram, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een elegante dame. Minimale chip bij hoed en voet 39cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Duitse porseleinen figuren 20e eeuw; 1x vrouw met rozenwand (beschadigd) en 1x danseres (beschadigd) 29-30cm. Cond.: R-M

2 Porseleinen hanen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude keramieken hanen; 1x porselein gemerkt Herend Hungary em 1x keramiek ongemerkt 13-14cm. Cond.: G

Pors. koets met paarden
Resultaat: 15 EUR

Grote decoratieve keramieken koets met paardenspan 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x36x13cm.

Tegeltableau
Resultaat: 60 EUR

Tegeltableau met 5 Hollandse 18e eeuwse wandtegels (los) 74x24cm., Cond.:R/G

Westraven tegel
Startprijs 10 EUR

Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G

10 Diverse tegels
Resultaat: 45 EUR

10 Oude en antieke Hollandse wandtegels o.a. 18,19 en 20e eeuw. ca. 13x13cm., Cond.:R/G

Tegel, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Hollandse 17e eeuwse polychroom met bloemvaas tegel. Glazuur beschadigd aan oppervlakte en 1 hoek glazuur beschadigd 13,3x13,5cm. Cond.: R

6 Hollandse tegels
Resultaat: 20 EUR

Zes oude Hollandse tegels 19e-20e eeuw, 1 deel met lijst ca. 13x13cm. Cond.: G

Tegeltableau 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M

4 Schippertegels
Startprijs 60 EUR

Vier antieke schippers-kajuit tegels met blauw havendecor ca. 1800, ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Antieke tegeltableaus
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse tegeltableaus 19e eeuw met landschappen en Oud Hollandse spelen 27x14cm. en 41x15cm. Cond.: R-G

3 Tegels + dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Drie Hollandse tegels 19e eeuw 15,5x15,5cm. en 1 Delfts blauw Regina dekseldoos ca. 1930 10xø15cm. Cond.: G

12 Tegels
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollandse tegels; 11x Mangaankleurig met diverse voorstellingen ca. 1800 en 1x polychroom 20e eeuw met ridder en zwaard ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Delfts bordje, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R

Vaas Picasso
Resultaat: 115 EUR

Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.

2 Blauwe bordjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Delfts keramieken sierwandborden met landschapsdecor en opdruk "Herfst & Lente". Geschulpte rand 20e eeuw. 18x18cm. Cond.: G

Imari schotel
Startprijs 45 EUR

Grote imari stijl porseleinen sierschotel, 20e eeuw, met bloemendecor en geschulpte rand. ø50cm.

2 Capodimonte vazen
Startprijs 25 EUR

Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R

Capodimonte 3-delig stel
Startprijs 60 EUR

Drie- delig keramieken kaststel gemerkt Capodimonte (Italië), met opgewerkte rozen. (lichte beschadigingen. 23x27x18cm. en 28x15x23cm., Cond.:R/G

3 Borden
Startprijs 10 EUR

Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...

2 Delen speksteen China
Resultaat: 15 EUR

Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.

Lampetset
Resultaat: 30 EUR

Vierdelig antiek keramieken kampetstel Societe Ceramique Maastricht; zeepbakje, kambakje, schenkkan en een waskom ca. 1900 30xø34cm. Cond.: G

Union K.servies
Startprijs 30 EUR

Art deco koffieservies, 6 persoons, gemerkt Union K Tjechoslowakije, ca. 1930, bestaande uit:6 kop en schotels, koffiekan, melkkan, suikerpot en candybak, chip af. Cond.:G

5-Delig kaststel
Startprijs 35 EUR

5-Delig kaststel Delfts porselein 20e eeuw. Drie dekselvazen en 2 open vazen met havenmotief. 1 vaas met chip in bodem 32x14x10cm. en 25x12x12cm.

Lampetstel
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht 4-delig lampetstel ca. 1900, gebroken wit. 1 Chip uit kambakje 33xø38cm. Cond.: G

Servies
Resultaat: 100 EUR

17 Deel 19e eeuws koffie/thee servies met goud- en roccaille decor (decor is vervaagd): Grote koffiepot, grote theepot, grote kan, grote suikerpot, grote melkkan en 12 kop en schotels. 8-21 cm.,

Groene schotel
Startprijs 45 EUR

Grote groene Chinees keramieken schotel., 2e helft 20e eeuw, met karpers- en bloemendecor. ø 38.5cm., Cond.:G

Egyptische terracotta reliëf
Startprijs 30 EUR

Antiek terracotta reliëf met Egyptische voorstelling, chip af. 12x8x2cm., Cond.:G

Keramieken vaas + groene vaas
Startprijs 35 EUR

Twee keramieken vazen; 1x design vaas met groene glazuur Leny de Bruyne-Korving 1945 Den Haag en 1x oorvaasje met bruine glazuur en gorne ca. 1930 17-31cm. Cond.: G

Delfts kaststelletje + 2 borden
Startprijs 60 EUR

5-Delen oud Delfts bont 20e eeuw, 1 kaststel 14-21cm. en 2 bordjes 3-17cm. Cond.: G

4 Borden Denekamp
Resultaat: 15 EUR

4 Limoges porseleinen sierborden over Denekamp Overijssel, o.a.watermolen, kerk etc. Ø21cm., Cond.:G

2 Nederlandse borden
Startprijs 20 EUR

Twee oude Hollands keramieken borden; 1x Petrus Regout Maastricht "Mobilisatie grenstroepen 1939 Limburg" ø21cm. en 1x Delfts "Ter herinnering aangeboden door het Rotterdams Nieuwsblad" ø24cm. Cond.: ...

Borden Makkum
Startprijs 15 EUR

4 Oude Makkums keramieken borden. 1x bloemdecor, ca.1930 met gelobte rand, 1x figuren decor ca.1930, gelijmd (kapot) en 2x bloemvaas decor ca.1920. 1 beschadigd.

Makkums bord
Resultaat: 40 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord ca. 1930 met bloemdecor (2 chips bij rand aan de onderzijde) ø34,5cm. Cond.: R

Blauw bord, VOC
Startprijs 40 EUR

Groot oud keramieken bord met V.O.C. teken 20e eeuw ø36,5cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 35 EUR

Frans Fayence kaststel 20e eeuw met gelithografeerd Japans decor 41xø20cm. en 29xø14cm. Cond.: G

8 Delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Acht delen Duits aardewerk ca. 1800 en later; 3x zoutnappen, 3x schenkkannen, 1x flacon en 1x schaal Cond.: R-G

Societe Ceramique schotel
Startprijs 15 EUR

Keramieken wasschotel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 10x32cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 30 EUR

Oud polychrome Makkums porseleinen wandbord met bloemdecor 20e eeuw ø24cm. Cond.: G

6 Delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Zes delen vroeg Duits aardewerk ca. 18e eeuw; 1x driepoot roomkan (haarscheuren) en 1x schenkkan (chip) 10-22cm. Cond.: R-G

Porseleinen asbak
Startprijs 30 EUR

Oud Arnhems platelen asbak, monogram G.v.G 479, medal Arnhem Holland met floraal decor (professioneel gerestaureerd) 6x15x14cm. Cond.: R-G

Delfts blauw kaststel
Startprijs 10 EUR

4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R

Kaststel Delft
Startprijs 30 EUR

Drie delig Delfts keramieken kaststel met bloemen decor, 20e eeuw, 25x14x14 cm. en 31x15x15cm., Cond.:G

Vaas pauwen, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met groen decor. Tevens met tweedimensionale pauwen opgewerkt met gouddecor 56xø23cm. Cond.: G

Sitzendorf panter
Startprijs 10 EUR

Duitse Sitzendorf keramieken panter in goede originele staat 15x20x6cm. Cond.: G

Wedgwood
Resultaat: 50 EUR

Wedgwood of Etruria restservies, 2e helft 20e eeuw, (chips) en Wedgwood windsor, o.a koffiekopjes en schoteltjes, theekopjes en schoteltjes.

Imari sierbord
Resultaat: 15 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemendecor, haarscheur en randschade ø29cm. Cond.: M

Kaststel
Startprijs 25 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G

Moccaservies
Resultaat: 45 EUR

Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.

Empire theepot
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse porseleinen empire theepot met gouddecor, ca.1820, haarscheur bij de bodem en goud is licht vervaagd. 14x26xø16cm.

Porseleinen sierbord
Startprijs 15 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

2 Pors. lampen
Startprijs 40 EUR

Twee Delfts blauwe lampevoeten, Ram, 2e helft 20e eeuw en Porseleyne fles, beide met bloemendecor. (Ramvoet beschadigd) 30-45cm., Cond.:R/G

2 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Twee delen Perzisch aardewerk 20e eeuw met bloemdecor; 1x oorvaas 20xø22cm. en 1x dekselschaal 7xø18cm. Cond.: G

2 Wedgwood lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Wedgwood keramieken tafellampen, Wedgwood of etruria, cremekleurig,. voet 32xø12cm. en 29xø11cm., Cond.:G

Wijwaterbakje, Hummel
Resultaat: 30 EUR

Oud Hummel keramieken wijwaterbakje met als voorstelling een herdertje met lammetjes Nr. 35/1 14,5x7x6cm. Cond.: G

Goebel-beeldje met muziek
Resultaat: 60 EUR

Oud Goebel keramieken danseresje met speelwerk, gemerkt FF 293 1967. In goede functionerende staat 18x13x12cm. Cond.: G

Porseleinen Goebel hond
Resultaat: 275 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G

2 Hummel figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hummel figuren, :meisje met ganzen, 47 3/0 Western Germany bij de voet beschadigd en jongen met konijnen 58/0 Western Germany beschadigd. 10-11cm.

Hummel bordje
Resultaat: 10 EUR

Oud porseleinen Hummel bordje 1993, meisje wast haar pop. Ø19.3 cm., Cond.:G

3x Hummel
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Hummel figuren, 2e helft 20e eeuw, Jongen op hek met gans, Meisje op hek met vogel en jongen met mand (min.chip) c. 10cm. Cond.:G

Porseleinen bord
Startprijs 10 EUR

Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G

2 Hummeltjes
Resultaat: 45 EUR

Twee oude keramieken Hummel figuren; 1x jongen met mand ca. 1930 513/0, 1x meisje op hek W. Germany na 1945 112/ 3/0 9,5-10,5cm. Cond.: G

Hummel plaquette
Resultaat: 20 EUR

Prachtige oude keramieken Hummel plaquette ca. 1930 (chipje rand) Nr. 93, jongen met viool in straat 2x13x14cm. Cond.: G

Hummel met speeldoos
Resultaat: 70 EUR

Oude Hummel figuur met speeldoos (Oh, Du Fröhliche), engel met kerstboom, in originele doos 14,5x8x8cm. Cond.: G

2 Dekselvaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5

Chinees theepotje
Resultaat: 140 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met messing monturen, draken, tempelhond etc. ca. 1880. Chinees stempel op de bodem 19x14xø11cm. Cond.: G

Schotel met vissen
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G