Zes eikenhouten gestoken stoelen in goede originele staat ca. 1880 met velours stoffering. De meeste stoelen zijn instabiel 101x43x46cm. Cond.: G
Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.
Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G
Prachtige Engelse wortelnoten Queen Anne bijzettafel ca. 1900 met petit-point handwerk op het blad achter glas. In goede originele staat 54xø45cm. Cond.: G
Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...
Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.
Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G
Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.
Goed onderhouden eiken 1-deurs vitrinekast 2e helft 20e eeuw met zijkanten met glas 179x76x37cm. Cond.: G
Italiaans tafeltje met speeldoos en intarsia 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 42x38x28cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...
Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve spiegel met houten gebronste lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 114x73cm. Cond.: G
Oude eikenhouten gestoken schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl. 2 Lades en schuine klep. Achter de klep een vakverdeling en lades ca. 1960. In goede originele staat 95x47x85cm.
Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...
Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G
Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse stoeltjes ca. 1870 met bewerkte rugleuning. Okerkleurige stoffering is matig, rest is goed 90x34x43cm.