Eikenhouten pianokruk met goudverf, beschilderd en dubbele zitting 20e eeuw 50x27x27cm. Cond.: G
Zes-kantig 19e eeuws tafeltje met sterintarsia in het blad ca. 1840. Notenfineer in redelijke staat met lade 76x63x63cm. Cond.: G
Oude spinde van eikenhout 2e helft 20e eeuw, zonder rugwand 76x56x38cm. Cond.: R
Oude wortelnoten fineer speeltafel met opklapbaar rond blad en bewerkte 4-spant poot 2e helft 20e eeuw in goede staat. Licht verbleekt 76x95x47cm. Cond.: G
Twee moderne witte ladenkastjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x50x41cm. Cond.: G
Decoratieve langwerpige spiegel met goudkleurige bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 130x69cm. Cond.: G
Bijzettafel met inlegwerk, mahoniehout fineer met diverse diersoorten op het blad ingelegd ca. 1950 49xø60cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve zwarte houten spiegel met goudkleurige parelrand en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 105x73cm. Cond,: G
Oud lederen Chesterfield bank, middenrbuin in goede staat 74x84x200cm. Cond.: G