Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (4 stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x...
Oude eikenhout fineer kussenkast met ranken 2e helft 20e eeuw in goede staat 190x173x60cm. Cond.: G
Iepenhouten empire stijl armleunstoel, 19e eeuw, met veloursstoffering in redelijke staat. 88x56x51cm. Cond.:G
Oud 3-delig notenkleurig barok stijl bankstel met goede stoffering met bloemmotief. 9x180x78cm., en 93x73x72cm.
Engels eikenhouten damesbureau met 4 lades en bewerkte poten ca. 1900, groen schrijfleer. 75x100x62cm. Cond.: G
Oude Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw(,Zijkanten met glas, latjes in de glazen deur zijn weg) Met origineel beslag, in goede staat. 200x136x43cm.,
Mahoniefineer op eiken dressoir ca. 1880 met vilt in bovenblad. Mooi snijwerk en lijstenwerk. Geheel in goede originele staat 98x128x52cm.
Oude mahoniekleurige eettafel in Louis Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 75xø18cm,
Vier oude mahoniekleurige stoelen in Louis-Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, met rode velours stoffering. In goede staat. 107x50x48cm.
Kersenhouten uittrektafel ca. 1880 met lade (eettafel ingekort naar salontafel) 55x98x230cm. Cond.: G
Antieke Duitse eikenhouten boeren kabinet kast ca.1840 onder met vier lades. Kast is uitneembaar, en verkeerd in goede originele staat. 210x152x55cm.
Wortelnoten fineer klapbuffet ca. 1920 met roldeur en 4 lades in Louis Quinze stijl. Lichte fineerschade 97x100x56cm. Cond.: R-G
Engelse eikenhouten fineer buffetkast ca. 1910 met intarsie in de lades. Geslepen glas in de halfronde deuren, geheel staand op Queen Anne poten. Stukje uit de rugwand 5x5cm.) 170x162x56cm. Cond.: G
Duits grenenhouten hangkastje ca. 1890 in zeer goede staat 70x85x25cm. Cond.: G
Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G
Grote Hollandse eikenhouten halspiegel ca. 1880 in goede originele staat 166x115cm. Cond.: G
Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...
Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G
Grote decoratieve halspiegel met goudkleruige houten lijst en facetgeslepen spiegel in biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 140x79cm. Cond.: G
Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G
Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G
Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G
Moderne massief kersenhouten sidetable met 2 lades en taps toelopende poten in Biedermeier stijl, 2e helft 20e eeuw 77x130x140cm. Cond.: G