Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.
Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G
Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten dressoir met marmeren blad, geheel staand op spitspoten die onderling verbonden zijn. Gehele front met 1 lade. Geheel mahonie gefineerd ca. 1920 78x125x61cm. Cond.: G
Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G
Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.