Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten 2-deurs kast
Startprijs 250 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met halve zuilen en laden in uitstekende staat 193x126x60cm. Cond.: G

Bijzettafel, rond
Resultaat: 140 EUR

Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G

Wandtafel L.P.
Resultaat: 110 EUR

Grote wortelnoten fineer Louis Philippe wandconsole-tafel ca. 1870. In goede originele staat met mooie voet 82x97x45cm.

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Antieke spiegel 2e helft 19e eeuw met rozendecor opgewerkt. Stukje van parelrand missen 73x57cm. Cond.: R

Medicijnkastje teak
Resultaat: 60 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Medicijnkastje teak
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Ladencommode Queen Anne
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Queen Anne stijl 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x70x42cm. Cond.: G

Empire glaskastje repro
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G

Twentse klaptafel + 6 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G

Hocker
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten hocker in Sheratonstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 70x35x40cm. Cond.: G

Eiken theetafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G

Dressoir
Startprijs 70 EUR

Engels mahoniehouten dressoir met marmeren blad, geheel staand op spitspoten die onderling verbonden zijn. Gehele front met 1 lade. Geheel mahonie gefineerd ca. 1920 78x125x61cm. Cond.: G

Bretonse penantkast
Resultaat: 80 EUR

Hollandse biedermeier penantkast ca. 1870, wit gelakt in goede staat 86x120x46cm. Cond.: G

Bretonse kapstok 1880
Resultaat: 85 EUR

Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G

Bank, zwart leer
Resultaat: 60 EUR

Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G

Bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G

Iepen halkastje 1910
Startprijs 150 EUR

Aziatisch halkastje, ca.1910, iepenhout, strak model met een lade en deur die voorzien is van vogelsnijwerk. 88x49x47cm.

Spiegel. Gotische stijl
Startprijs 30 EUR

Eiken Neo-gotische spiegel ca. 1900 60x93cm. Cond.: G

Beschilderde kast, 1-Deur
Startprijs 400 EUR

Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.

Sidetable teak
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G

Tafel linnenpers
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.

Telefoontafeltje, Italiaans
Resultaat: 45 EUR

Italiaans notenhouten wijntafeltje met intarsia op het blad 2e helft 20e eeuw 60xø53cm. Cond.: G

Duits hangkastje
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G

Eethoek
Resultaat: 100 EUR

Oude mahoniehouten eethoek. Stoelen met gevlochten rugleuning en gestoffeerde zittingen in zeer goede staat. Engelse stijl 77x142x85cm. en 101x45x52cm. Cond.: G