Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhout fineer kussenkast met ranken 2e helft 20e eeuw in goede staat 190x173x60cm. Cond.: G

Henri Deux eiken buffet
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.

Chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Duitse Jugendstil ladenkast, gesigneerd Lichtken Friedrichs Coln. Van eikenhout met bewerkte lijsten in goudkleur en ringbeslag ca. 1900. "Herrenkommode" in goede originele staat 150x60x91cm...

Chesterfield bank
Resultaat: 200 EUR

Oud lederen Chesterfield bank, middenrbuin in goede staat 74x84x200cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 200 EUR

Antieke Twents dekenkist van eikenhout met handgestoken panelen 18e eeuw. In goede originele staat met slot en sleutel 74x74x154cm. Cond.: G

Vitrine kast
Resultaat: 190 EUR

.Duitse mahoniehouten vitrinekast met een deur en gebogen glas aan voor/zijkant. Intarsia in de panelen., staande op hoge Queen-Anne poten. ca. 1910.twee schappen ( 1xglas en 1x mahonie) 161x130x43cm...

Halve maantafel
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehout fineer wandconsole-tafel 19e eeuw met lade en gebogen front en geschulpt blad. In goede originele staat 82x62x42cm.

Naaitafel
Resultaat: 190 EUR

Prachtige Hollandse notenhouten Willem III naaitafel, geheel staand op 4-spant poot ca. 1870. Mooi compleet binnenwerk en spiegel. In goede originele staat 72x50x40cm.

Bureau stoel
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G

Engels dressoir
Resultaat: 180 EUR

Groot Engels dressoir 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met berkenhouten fineer. 3 Lades, 2 deurtjes geheel staand op 6 taps toelopende poten. Hetr meubel is in zeer goede staat. 87x188x53cm.

Dekenkist
Resultaat: 160 EUR

Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...

Serre-set, Tafel + 8 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Grote rotan eettafel met 8 rotan stoelen. Wit gelakt 20e eeuw 75x101x200cm. en 75x50x55cm. Cond.: G

Chinese tafel, marm. blad
Resultaat: 150 EUR

Oude Oosterse bijzettafel met grijs marmeren blad, 20e eeuw,In zeer goede staat. 56x60x60cm.

Twents klaptafel
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Twentse klaptafel ca. 1800 met smeedijzer beslag in originele staat. Poten zijn aantal cm. afgesleten 60xø101cm. Cond.: G

Vitrinekast barokstijl
Resultaat: 150 EUR

Oude Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw(,Zijkanten met glas, latjes in de glazen deur zijn weg) Met origineel beslag, in goede staat. 200x136x43cm.,

Tafeltje op een poot
Resultaat: 150 EUR

Notenhout fineer 19e eeuwse bijzettafel (theetafel) met wortelnoten fineer, bandintarsia en sterintarsia. geheel staand op 4-spant poot in goede originele staat. Lichte fineerschade 74x61x45cm.

2 Stoelen, Korenaars
Resultaat: 150 EUR

Twee iepenhouten Korenaarsstoelen ca. 1800. Snijwerk in de rugleuning met taps toelopende Louis Seize poten en goede stoffering met bloemmotief 94x51x49cm. Cond.: G

Kast
Resultaat: 140 EUR

Engelse eikenhouten fineer buffetkast ca. 1910 met intarsie in de lades. Geslepen glas in de halfronde deuren, geheel staand op Queen Anne poten. Stukje uit de rugwand 5x5cm.) 170x162x56cm. Cond.: G

Bijzettafel, rond
Resultaat: 140 EUR

Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G

4 Engelse stoelen
Resultaat: 130 EUR

Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G

Damesbureau
Resultaat: 130 EUR

Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G

Empire glaskastje repro
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G

Rood lederen bank
Resultaat: 110 EUR

Moderne rood lederen bank met aluminium poten in zeer goede staat 80x170x90cm. Cond.: G

Wandtafel L.P.
Resultaat: 110 EUR

Grote wortelnoten fineer Louis Philippe wandconsole-tafel ca. 1870. In goede originele staat met mooie voet 82x97x45cm.

Tafel 8-hoekig
Resultaat: 110 EUR

Oude wortelnoten fineer 8-kantige salontafel met lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54x104x104cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

Koperen Art Deco stijl piedestal met dikke glazen plaat en op de koperen voet 4 vierkanten 20e eeuw 89x40x40cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit commode ca. 1880 met halve zuilen en 3 lades. origineel beslag en sloten in originele staat 78x91x48cm. Cond.: G

Penantkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek mahonie houtfineer penantkastje Louis-Philippe, ca.1870, Duitsland in ongerestaureerde staat, paneel gescheurd. 84x77x48cm.

Mahonie secretaire
Resultaat: 100 EUR

Mahonie Queen Anne secretaire ca. 1930 met intarsia in zeer goede staat (beslag mist) 100x75x47cm.

Halve maan tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.

Armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Iepenhouten empire stijl armleunstoel, 19e eeuw, met veloursstoffering in redelijke staat. 88x56x51cm. Cond.:G

4 Stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier oude mahoniekleurige stoelen in Louis-Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, met rode velours stoffering. In goede staat. 107x50x48cm.

Mahonie kastje, schuifjaloezie
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten fineer klapbuffet ca. 1920 met roldeur en 4 lades in Louis Quinze stijl. Lichte fineerschade 97x100x56cm. Cond.: R-G

Eethoek
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten eettafel ca. 1880 Louis Philip met daarbij 4 Louis Philip beukenhouten stoelen ca. 1880. De tafel heeft een multiplex tussenblad extra. lichte fineerschade op het blad 71x121x162cm. Cond.:...

Armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.

Twentse klaptafel + 6 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 100 EUR

Oude mahoniehouten eethoek. Stoelen met gevlochten rugleuning en gestoffeerde zittingen in zeer goede staat. Engelse stijl 77x142x85cm. en 101x45x52cm. Cond.: G

2x Breifauteuilles
Resultaat: 100 EUR

Twee mahoniehouten breifauteuils met gestoken rugleuning in originele staat (bekleding matig). Dik fineer ca. 1840 87x69x56cm. en 83x76x54cm. Cond.: G

Biedermeier eethoek
Resultaat: 90 EUR

Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (4 stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x...

Spinnekoptafel
Resultaat: 90 EUR

Iepenhouten spinnekoptafel 19e eeuw in goede originele staat met geschulpt blad 71x100x70cm. Cond.: G

Bretonse kapstok 1880
Resultaat: 85 EUR

Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G

2 Lage eiken stoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee eiken gestoken armleunstoelen ca. 1920 in Neo-renaissance stijl. Nieuw gestoffeerd in zeer goede staat 94x63x70cm.

2 Jachtstoelen
Resultaat: 80 EUR

Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Hollandse eikenhouten halspiegel ca. 1880 in goede originele staat 166x115cm. Cond.: G

Sidetable kersen
Resultaat: 80 EUR

Moderne massief kersenhouten sidetable met 2 lades en taps toelopende poten in Biedermeier stijl, 2e helft 20e eeuw 77x130x140cm. Cond.: G

Medicijnkastje teak
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Bretonse penantkast
Resultaat: 80 EUR

Hollandse biedermeier penantkast ca. 1870, wit gelakt in goede staat 86x120x46cm. Cond.: G

Sidetable teak
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G