Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Henri Deux eiken buffet
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.

Eikenhouten nachtkastje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit marmeren blad, lade en deurtje ca. 1910 in zeer goede originele staat 71x38x40cm. Cond.: G

Oosters tafeltje
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G

Gestoken spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten handgestoken spiegel met druivenblad motief, ca.1880, 58x30 cm., Cond.:G

Keuken hakblok
Resultaat: 30 EUR

Moderne houten keuken snijtafel met drie lades en twee opklapbare zijkanten. In zeer goede staat. 85x80/110x40cm.

Rood lederen bank
Resultaat: 110 EUR

Moderne rood lederen bank met aluminium poten in zeer goede staat 80x170x90cm. Cond.: G

1-Deurs vertico
Startprijs 200 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G

Ladekastje
Resultaat: 70 EUR

Engels mahoniefineer ladenkastje met 6 lades in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 79x40x63cm. Cond.: G

Gedraaide zuil
Resultaat: 275 EUR

Piedestal ca. 1920 van notenhout met getorste voet staand op bloemvormige bewerkte voet 103xø36cm.

Gedraaide zuil
Resultaat: 275 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste voet staand op drie leeuwepoten (eiken met beuken) 94x38cm. Cond.: G

Hoekconsole
Startprijs 20 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Oude armleunstoel
Startprijs 20 EUR

Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G

Spinnekoptafel
Resultaat: 90 EUR

Iepenhouten spinnekoptafel 19e eeuw in goede originele staat met geschulpt blad 71x100x70cm. Cond.: G

Mahonie naaitafel
Startprijs 220 EUR

Duitse Biedermeier naaitafel met garenzak, mahoniefineer met aparte voet ca. 1820. Origineel binnenwerk en slot. Het blad is iets verbogen, verder in goede originele staat 71x49x33cm. Cond.: R

Eethoek
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten eettafel ca. 1880 Louis Philip met daarbij 4 Louis Philip beukenhouten stoelen ca. 1880. De tafel heeft een multiplex tussenblad extra. lichte fineerschade op het blad 71x121x162cm. Cond.:...

Engelse bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Engels antiek notenhouten bijzettafeltje, ca.1880, in goede originele staat. 58x58x70cm.

Orgelgebogen halkastje
Startprijs 50 EUR

Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G

4 Engelse stoelen
Resultaat: 130 EUR

Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Grote decoratieve barokstijl spiegel met bewerkte houten lijst en inleg (goudkleurig) 2e helft 20e eeuw 118x86cm. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 50 EUR

Grote oude notenhouten etagere 20e eeuw met tollen en snijwerk 138x53x32cm. Cond.: G

Spiegel, houten polichroom
Startprijs 15 EUR

Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G

Beren kapstok
Resultaat: 1.600 EUR

Grote houtgesneden berenkapstok met drie beren en parapluhouder in Schwarzwald stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 190x50x65cm. Cond.: G

Spiegel in standaard
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten gekleurde standpsiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 150x57cm. Cond.: G

Tafeltje op een poot
Resultaat: 150 EUR

Notenhout fineer 19e eeuwse bijzettafel (theetafel) met wortelnoten fineer, bandintarsia en sterintarsia. geheel staand op 4-spant poot in goede originele staat. Lichte fineerschade 74x61x45cm.

Pianokrukje
Startprijs 50 EUR

Zwart gelakte pianokruk ca. 1900 met lederen zitting (draaibaar) 48xø39cm. Cond.: G

Spiegel ca. 1880
Resultaat: 35 EUR

Spiegel ca. 1880 met rozen opgewerkt 58x50cm. Cond.: G

Kapstok
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten wandkapstok ca. 1920 met geslepen spiegel en originele kledinghaken 96x35x13cm. Cond.: G

Houten kistje
Resultaat: 30 EUR

Oosters houtgesneden kist met ijzeren beslag, koperen slotplaat en opbergvak 20e eeuw 27x63x32cm. Cond.: G

Werdicke kast
Startprijs 900 EUR

Nieuwwaardig Tropisch houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U

Oude piedestal
Resultaat: 250 EUR

Oude piedestal ca. 1920 met getorste zuil (notenhout?) 106xø40cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Startprijs 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R

Engelse armleunstoel
Resultaat: 65 EUR

Engelse 18e eeuwse armleunstoel van gemengd hout met biezen zitting "spindleback" in goede originele staat 104x62x57cm. Cond.: G

Lederen bank
Startprijs 60 EUR

Oude bruin lederen tweezits bank met houten omranding en vlechtwerk in goede staat 82x81x46cm.

Bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek eikenhouten handgestoken bordenrek, ca. 1880 in goede originele staat. 66x110x10cm.

Engels tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Engels mahoniehout fineer bijzettafel met bandintarsia bij de poten ca. 1900. In goede originele staat 65xø68cm.

Biedermeier armleunstoel
Resultaat: 30 EUR

Prachtige mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier armleumstoel met velours stoffering in goede originele staat 98x54x62cm. Cond.: G

Secretaire, boekenregaal
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, lade en boekenschap in zeer goede staat 104x64x31cm. Cond.: G

Engelse secretaire
Startprijs 300 EUR

Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G

Engelse mahonie stoel
Startprijs 80 EUR

Massief mahonie houten 19e eeuwse stoel in zeer goede originele staat. 88x44x42cm.

Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Franse spiegel 19e eeuw met bewerkte lijst en facetgeslepen glas in originele staat 108x55cm. Cond.: R-G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Ovale goudkleurige spiegel ca. 1900 met bewerkte lijsten in goede staat 92x70cm. Cond.: G

Eiken kinderbed
Resultaat: 20 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G

Engelse secretaire Queen Anne
Startprijs 60 EUR

Engelse notenhout fineer schrijfsecretaire, ca. 1930, in Queen-Anne stijl. In goede originele staat met lichte fineer schade. 100x68x44cm.

Barok stijl piedestal
Startprijs 100 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G

Eiken luidsprekerkastje
Resultaat: 40 EUR

Oud Art-Deco eiken fineer met pallisander grammafoon-luidspreker kastje met snijwerk en deurtje 80x37x40cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief mahonie houten naaitafel in niervorm, Engeland, 19e eeuw. 48x49x32cm., Cond.:G

Laden kastje Engels
Resultaat: 40 EUR

Engels miniatuur dressoir/ladenkastje 2e helft 20e eeuw in mahoniehout fineer. In redelijke staat 79x45x30cm.

Kranten standaard
Startprijs 40 EUR

Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R

6 Eiken Mechelse stoelen
Resultaat: 75 EUR

Zes eikenhouten gestoken stoelen in goede originele staat ca. 1880 met velours stoffering. De meeste stoelen zijn instabiel 101x43x46cm. Cond.: G

Ladenkastje
Startprijs 40 EUR

Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.

Eiken spiegel
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G

Spinnersstoeltje
Resultaat: 10 EUR

Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G

Tafeltje Queen Anne stijl
Resultaat: 70 EUR

Prachtige Engelse wortelnoten Queen Anne bijzettafel ca. 1900 met petit-point handwerk op het blad achter glas. In goede originele staat 54xø45cm. Cond.: G

Ingelegde commode
Resultaat: 220 EUR

Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...

Dressoir Casteleijn
Resultaat: 20 EUR

Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.

Damesbureau
Resultaat: 130 EUR

Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G

Sidetable
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G

Spiegel, goudkleurige lijst
Resultaat: 40 EUR

Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G

2 Ronde eiken tafeltjes
Resultaat: 20 EUR

Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G

Armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.

Eiken vitrinekast
Resultaat: 30 EUR

Goed onderhouden eiken 1-deurs vitrinekast 2e helft 20e eeuw met zijkanten met glas 179x76x37cm. Cond.: G

Bijzettafel, Italiaans
Resultaat: 40 EUR

Italiaans tafeltje met speeldoos en intarsia 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 42x38x28cm. Cond.: G

Duitse twee-deurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G

Spiegel rood/goud
Startprijs 40 EUR

Rechthoekige decoratieve spiegel met houten gebronste lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 114x73cm. Cond.: G

Eiken secretaire
Resultaat: 40 EUR

Oude eikenhouten gestoken schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl. 2 Lades en schuine klep. Achter de klep een vakverdeling en lades ca. 1960. In goede originele staat 95x47x85cm.

Salontafel, flespoot
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G

Buffetkast
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G

Naaitafeltje
Startprijs 80 EUR

Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R

Televisiekast, stijlmeubel
Startprijs 50 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G

2 Stoelen Willem III
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse stoeltjes ca. 1870 met bewerkte rugleuning. Okerkleurige stoffering is matig, rest is goed 90x34x43cm.

Notenhouten 2-deurs kast
Startprijs 250 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met halve zuilen en laden in uitstekende staat 193x126x60cm. Cond.: G

Bijzettafel, rond
Resultaat: 140 EUR

Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G

Wandtafel L.P.
Resultaat: 110 EUR

Grote wortelnoten fineer Louis Philippe wandconsole-tafel ca. 1870. In goede originele staat met mooie voet 82x97x45cm.

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Antieke spiegel 2e helft 19e eeuw met rozendecor opgewerkt. Stukje van parelrand missen 73x57cm. Cond.: R

Medicijnkastje teak
Resultaat: 60 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Medicijnkastje teak
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Ladencommode Queen Anne
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Queen Anne stijl 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x70x42cm. Cond.: G

Empire glaskastje repro
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G

Twentse klaptafel + 6 stoelen
Resultaat: 100 EUR

Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G

Hocker
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten hocker in Sheratonstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 70x35x40cm. Cond.: G

Eiken theetafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G

Dressoir
Startprijs 70 EUR

Engels mahoniehouten dressoir met marmeren blad, geheel staand op spitspoten die onderling verbonden zijn. Gehele front met 1 lade. Geheel mahonie gefineerd ca. 1920 78x125x61cm. Cond.: G

Bretonse penantkast
Resultaat: 80 EUR

Hollandse biedermeier penantkast ca. 1870, wit gelakt in goede staat 86x120x46cm. Cond.: G

Bretonse kapstok 1880
Resultaat: 85 EUR

Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G

Bank, zwart leer
Resultaat: 60 EUR

Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G

Bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G

Iepen halkastje 1910
Startprijs 150 EUR

Aziatisch halkastje, ca.1910, iepenhout, strak model met een lade en deur die voorzien is van vogelsnijwerk. 88x49x47cm.

Spiegel. Gotische stijl
Startprijs 30 EUR

Eiken Neo-gotische spiegel ca. 1900 60x93cm. Cond.: G

Beschilderde kast, 1-Deur
Startprijs 400 EUR

Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.

Sidetable teak
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G

Tafel linnenpers
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.

Telefoontafeltje, Italiaans
Resultaat: 45 EUR

Italiaans notenhouten wijntafeltje met intarsia op het blad 2e helft 20e eeuw 60xø53cm. Cond.: G

Duits hangkastje
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G

Eethoek
Resultaat: 100 EUR

Oude mahoniehouten eethoek. Stoelen met gevlochten rugleuning en gestoffeerde zittingen in zeer goede staat. Engelse stijl 77x142x85cm. en 101x45x52cm. Cond.: G