Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G
Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...
Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Dinky Toys BEV Truck meccano Ltd, 1x Nr. 420 + aanhanger meccano Ltd, 1x Bedford meccano Ltd, 1x Austin meccano Ltd, 1x motor met zijspan meccano Ltd en 1x auto met meg...
Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R
Oude Duitse schildpadpop model Ursel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga a girl from USA 1992-1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat. L.56cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop 1992/1993 genaamd Pemba a boy from the USA, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., Cond.:G
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Alke 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat., L.68cm.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Fatou, 1993/1994 met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.66cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga, a girl from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.53cm., In zeer goede originele staat.
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R
Twee oude blikken auto's; 1x Examico Schuco 4001 ca. 1930, made in Germany 14x6x4cm. (raampje mist) en 1x Japan 2e helft 20e eeuw 12x13x8cm. Cond.: R-G
Oude Duitse schildpadpop model Christel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Oude Hollandse pop met kledendracht ca. 1940 in houten kist met schuif 22x68x28cm. Cond.: G
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Demba, a boy from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., In goede staat.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takuma acheyenne boy, in originele doos, originele kleertjes en certificaat. L.65 cm., In zeer goede staat.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Marlie, met certificaat, in originele doos en originele kleertjes. L60 cm., 1996, Cond.:G.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Timi van de prairis of the children from America's heartland, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.56cm., Cond.:G
Oude Duitse Büscow en beck pop met celluloid kop en compositie lichaam. Vaste glazen ogen Nr. 7, 41cm. Cond.: G
Kavel diverse porseleinen poppen 20e eeuw; 2x kopie Kammer & Reinhardt, Simon en Halbig 117 (pop en buste + hoofd), 1x Buste Inge, 1x Buste gemerkt W en 1x los hoofd. Tevens diverse hoedjes etc. Cond....