Twee modelauto's 1:18; 1x (Maisto) 2000 DeVille en 1x (Gaincorp Products) Cadillac Collection CTS -V. Beide auto's in goede conditie
Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G
Oude celluloid Buschow en beck meisjespop (Minerva) met glazen ogen in goede staat 43cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G
Drie oude celluloid poppen; 1x schildpad negerjongen 22,5cm. 1x Societe Nobel France babypop met geschilderde ogen 27cm. en 1x schildpadpopje met mohair pruikje en kledendracht 15cm. Cond.: G
Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...
Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G
Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad Inge met geschilderde ogen in zeer goede staat 24cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat
Oude gelimiteerde mohair teddybeer "House of Nisbet special edition nr 1575-5000" in zeer goede staat 27cm. Cond.: G
Oude gelimiteerde mohair teddybeer Nisbet England 1990 nr. 144-5000 in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G
Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G
Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Doos met diverse auto's o.a grote vrachtwagen met oplegger, 14 Matchbox autootjes, en ca.15 andere auto's en aanhangers van andere merken. Cond.:G
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat
Kavel Fleischmann treinen en speelgoed auto's. Cond.:R/G
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.