Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Franse opaline glazen petroleumlamp met gouddecor en romantische voorstellingen, geëlectrificeerd Cond.: R-G

Mondgeblazen tafellamp
Resultaat: 20 EUR

Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G

Prismen hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 285 EUR

Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige 19e eeuwse majolica hanglamp met 6 kaarslichtpunten (geëlectrificeerd) ca. 1880.kristallen pegels ca. 70xø60cm.

Porseleinen lampevoet
Startprijs 60 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen lampenvoet ca. 1840 (was ooit een petroleumlamp, nu electrisch). Rondom beschilderde met landschap en vrouw met bloemen en geit 51xø18cm. Cond.: G

Kachel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige gietijzeren jugendstil houtkachel, ca. 1900, met achter-en onderplaat, gemerkt: Lips en Peters Dordrecht, In goede staat. 72x73x40cm.

Open haardstel
Startprijs 40 EUR

Moderne design open haardset gemaakt van glas en messing 2e helft 20e eeuw 66x26x11cm. Cond.: G

Messing bak, openhaard
Resultaat: 30 EUR

Messing houtbak met hengsel ca. 1900 in goede originele staat 32xø42cm. Cond.: G

Collectie Godfried Bomans
Startprijs 500 EUR

Collectie Godfried Bomans

Open haard set
Startprijs 50 EUR

Oud 5-delig gietijzeren haardstel 20e eeuw Cond.: G

Haardplaat
Resultaat: 150 EUR

Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G

Openhaard bokken
Resultaat: 500 EUR

Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.

Roodkoperen waterbak
Startprijs 100 EUR

Grote, begin 19e eeuw, roodkoperen waterbak met koperen kraan en handvaten. In zeer goede staat. 39xø57cm.

Turfkist
Resultaat: 20 EUR

Koperengeslagen kolenkist/turfkist met decor van een schip in goede originele staat 32x40x30cm. Cond.: G

Fotocamera
Resultaat: 20 EUR

Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 120 EUR

Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G

Messing historische schaal
Startprijs 20 EUR

Bronzen Historime bonbonschaal met koppen en bloemmotief ca. 1880 Nr. 506 Cond.: G

Haardstel, div. soorten
Resultaat: 170 EUR

Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G

Kandelaar, adelaarsvoet
Resultaat: 105 EUR

Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen altaarskandelaar 20e eeuw 107x24x24cm. Cond.: G

2 Kandelaren + 2 Vazen
Startprijs 20 EUR

Vier delen messing 20e eeuw met strikmotief; 2x vaas 22xø7,5cm. en 2x kaarskandelaar 21xø8cm. Cond.: G

3 Messing kandelaars
Resultaat: 65 EUR

Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G

2 Tafellampen
Startprijs 70 EUR

Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G