Grote antieke Franse opaline glazen petroleumlamp met gouddecor en romantische voorstellingen, geëlectrificeerd Cond.: R-G
Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G
Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse majolica hanglamp met 6 kaarslichtpunten (geëlectrificeerd) ca. 1880.kristallen pegels ca. 70xø60cm.
Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen lampenvoet ca. 1840 (was ooit een petroleumlamp, nu electrisch). Rondom beschilderde met landschap en vrouw met bloemen en geit 51xø18cm. Cond.: G
Prachtige gietijzeren jugendstil houtkachel, ca. 1900, met achter-en onderplaat, gemerkt: Lips en Peters Dordrecht, In goede staat. 72x73x40cm.
Moderne design open haardset gemaakt van glas en messing 2e helft 20e eeuw 66x26x11cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.
Grote, begin 19e eeuw, roodkoperen waterbak met koperen kraan en handvaten. In zeer goede staat. 39xø57cm.
Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G
Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G
Vier delen messing 20e eeuw met strikmotief; 2x vaas 22xø7,5cm. en 2x kaarskandelaar 21xø8cm. Cond.: G
Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G
Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G