Twee Italiaanse tinnen klepkannen, gesigneerd Lavorazione Amano met ridderwapens 20e eeuw (1 deksel los) 30x18xø14cm. Cond.: R
Bronzen vijzel met stamper 18e eeuw in goede originele staat (Spanje?) 9xø13cm. Cond.: G
Oude Indonesische handgestoken tafelgong met bronzen bewerkte gong. Het houtwerk is met koperdraad ingelegd 20e eeuw 48x30x12cm. Cond.: G
Drie oude Italiaanse Fayence borden met tinnen omranding 20e eeuw ø26cm. Cond.: G
3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Drie antieke kandelaars; 1x brons 3-poot ca. 1900, 1x tin 19e eeuw, 1x messing schuifkandelaar 19e eeuw 17-21cm. Cond.: G
Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.
Indonesisch steekwapen 19e eeuw in goede orginele staat 68cm.
Grote houten letterbak met diverse zilvertin figuren 20e eeuw 83x38cm. Cond.: G
Gietijzeren vijzel 18e eeuw met originele stamper in goede staat 8,5xø12,7cm. Cond.: G
Vijf antieke kaarskandelaars 18e-19e eeuw van messing en 1x ijzer, met schuif en lekbak 6-15cm. Cond.: G
Oude telefoon, gemerkt Jydsk met goede originele beschildering en bakeliet 31x18x14cm. Cond.: G
Metalen kolenkit 19e eeuw met schep ca. 1870 in originele staat 44x27x46cm. Cond.: G
Drie delen houtwerk met metalen band 20e eeuw; 1x eikenhouten vat met deksel en handvaten 52x50x34cm. 1x eikenhouten asbak 7xø13cm. en 1x eiken pot 18xø18cm. Cond.: G
Aparte houten pijp met aluminium. 3-delig met kijkglaasje 20e eeuw. Met opschrift Port Said 14cm. Cond.: G
Vier decoratieve tafellampen met goudkleurige kap en voet 2e helft 20e eeuw 47-55cm. Cond.: G
Twee decoratieve tafellampen met bronskleurige metalen voet en glazen tulpvormige kappen 2e helft 20e eeuw 46x15x15cm. Cond.: G
Oude Indonesische koperen kandelaar met draken 20e eeuw 43x39xø17cm. Cond.: G
Twee vroege lemmeten (zonder heft); 1x degen met renaissance masker versiering van brons 17e eeuw (Duits?), 1x lemmet van sabel 18e eeuw (bodemvondst) 73-78cm. Cond.: R
Oude hoedendoos met zwarte hoge hoed en handschoenen 1e helft 20e eeuw.
Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bronzen vijzels met stamper. 1x replica met tekst, 1x biedermeier en 1x met rillen (18e eeuw?) 10-11.3xø 12.3-13cm.
Twee 18e eeuwse Frans koperen schenkkannen (vertint) in goede originele staat 14-24cm.
Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M
Grote moderne stalamp 21e eeuw, 7-lichts, bruinkleurig met bronskleurig bladmotief (+ dimmer) 169xø62cm. Cond.: G
Moderne plafondlamp 21e eeuw, bronskleurig 8-lichts 118x80x41cm. Cond.: G
Decoratieve 2-lichts leeslamp, gelakt blank metaal, met twee dimmers en geel glazen kap. 2e helft 20e eeuw. 183x50x20cm. Cond.:G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Twee oude Hollandse eikenhouten kinder-schooltassen met kerfsnede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x5cm. Cond.: G
Twee Biedermeier koperen ketels 19e eeuw (1 tuit los) 31x28x23cm. en 31x30x24cm. Cond.: R-G
Koetsstoof 19e eeuw, koper met eikenhout en hengselgrip. In goede originele staat 18x16x47cm.
Kist divers antiek ijzerwerk; beslag, gereedschap etc. Cond.: R
Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G
Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G
Twee oude zonnebrillen; 1x RayBan en 1x Polaroid in goede staat 4-17cm. Cond.: G
Castra, handwerk op zijde, valk op tak 19x15cm. Cond.: G
Koperen kandelaar mer brede voet 19e eeuw, 23xø12cm. Cond.: G
Twee smeedijzeren bloempot standaards ca. 1910 in goede originele staat 97xø43cm.
Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G
Koperen schouw-insteek om water warm te houden 19e eeuw 20x30x16cm. Cond.: G
Oud koperbeslagen houten kistje, rondom bewerkt 1e helft 20e eeuw met bloemen en leeuw afgebeeld 9x18x8cm. Cond.: G
Ijzeren weegschaal ca. 1800 in goede originele staat 60x25x50cm. Cond.: G