Koperen Bunsenbrander ca. 1900 gemerkt G. Barthel 19x20x8cm. Cond.: G
Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G
Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G
Drie delen oud en antiek; 1x chocolade-schenkkan 20e eeuw tin, 1x moccakan ca. 1900 tin en 1x antieke comfoor met koperen kan 18-34cm. Cond.: G
Vier oude koperen kandelaars; 1x ca. 1800, 1x 19e eeuw en 1x 1e helft 20e eeuw 8-18cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G
Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.
1x Oude gietijzeren visschaal 24x3x18cm. met daarbij een set plated messenleggers in doos. Gemerkt Zilmeta 20e eeuw 3x11x16cm. COnd.: G
Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G
3 Aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G
Oude gietijzeren tuinvaas, grijs beschilderd en bewerkt 42xø31cm. Cond.: G
Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G
Moderne plafondlamp 21e eeuw met bladmotief 6-lichts 86xø60cm. Cond.: G
Twee grote gietijzeren kaarskandelaars ca. 1900, verchroomd in barokstijl. In originele goede staat 83x18x17cm.
Koperen haardomranding ca. 1900 in originele staat 17x35x83cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met origineel bronzen halen ca. 1880 met leeuwekoppen, bloemvaas en ranken. In goede originele staat 9x103x27cm. Cond.: G
Diverse delen 19e eeuws houten huisraad met onder andere; gereedschap, blaker, vijzel, stamper en scheepskatrol 19x30cm. Cond.: G
Grote oude roodkoperen hengselemmer 1e helft 20e eeuw in goede staat 47x38x32cm.
Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G
Histrorisme weegschaal ca. 1880 met koperen bakken in originele kleur, lichte oxidatie 13x50x12cm. Cond.: G
Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G
Oud blikken koekblik 1939-1945, ter ere van het einde van WO II. Diverse landen en portretten van Stalin, Chruchill en Eisenhower 24xø16cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G
Messing tabakspot ca. 1900, gemerkt Tiel K.P.M. Holland in goede originele staat 17xø12cm.
Oud reclamelicht bord van plexiglas van Smit en Dorlas Espresso 40x35x8cm. Cond.: R-G
Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G
Koperen ketel met comfoor ca. 1900 in goede originele staat 34x17x20cm. Cond.: G
Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G
Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G
Negen delen koperwerk 18e-19e-20e eeuw; 1x schenkkan bewerkt ca. 1900, 1x pannetje met steel ca. 1900, 1x poffertjespan 19e eeuw, 1x sieremmertje 19e eeuw, 2x doofpot 19e-20e eeuw, 2x driepoot graper ...
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G
3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.
Drie delen antiek; 1x koperen ketel 19e eeuw, 1x tinnen koffiekan ca. 1880, 1x emaille petroleumkan 16-28cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Russische bronzen crucifix, aan beide zijden bewerkt. In zeergoede staat. 36.5x19cm.
19e Eeuws Russich kerkelijk bronzen kruis, crucifix aan voor-en achterzijde bewerkt. 19.6x10.3 cm, Cond.:G
Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G