Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren mal
Resultaat: 40 EUR

Vroeg antieke gietijzeren mal met in reliëf een koning met kroon (Middeleeuws?) 2,6xø8,5cm. Cond.: G

Rancheerlamp spoorweg
Startprijs 30 EUR

Messing spoorweg rancheerlamp ca. 1910 in zeer goede originele staat 32x11x12cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 95 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G

Altaarset 3-delig
Startprijs 40 EUR

3-Delige antieke altaarset, bestaande uit een heilig kruis en twee kaarskandelaars, ca.1880.Compositie metaal, 18-40 cm., Cond.:G

Messing bloemvaas
Startprijs 30 EUR

Messing opengewerkte pot met hengsel ca. 1880, Historisme Duitsland 52x39xø26cm. Cond.: G

Gasbrander messing ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Antiek messing wandgaslicht ca. 1880, systeem Dr.Auer v.Welsbach. In zeer goede originele staat. 19x17x12cm

Stormlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote messing stormlamp 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x17cm.

Messing paraplubak
Resultaat: 40 EUR

Prachtige kopergeslagen paraplubak met interieurvoorstelling en figuren uitgewerkt ca. 1890 67x27x32cm. Cond.: G

2x Koperen sleef
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen sleven in zeer goede staat. 42-46 cm.

Kleine lamp
Startprijs 15 EUR

Moderne wandlamp 21e eeuw met putti en bladmotief (1-lichts) 50x21x26cm. Cond.: G

Trompet
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve messing cavalerie trompet met koord 32cm. Cond.: G

Accordeon Hohner
Resultaat: 160 EUR

Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.

Accordeon Weltmeister
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Weltmeister Stella accordeon, ca.1960, in originele koffer. 40x33x22cm.

Saxofoon
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Tuba, klein
Resultaat: 35 EUR

Oude vooroorlogse tuba "H. Schenkelaars Eindhoven, Leverancier van het leger", bedeukt 58cm. Cond.: R

Reisgrammafoon
Resultaat: 60 EUR

Oude blikken reisgrammafoon in koffer, ca.1920, in originele staat. (zonder opdraaisleutel) 12x25x17cm., Cond.:G

Kopergeslagen tabaksset
Startprijs 10 EUR

4-Delige kopergeslagen tabaksset, ongemerkt 1e helft 20e eeuw 7-12cm. Cond.: G

Pathefoon, Columbia
Resultaat: 55 EUR

Antieke Engelse eikenhouten pathefoon, gemerkt Columbia Grafonola. In goede originele staat 34x45x38cm. Cond.: G

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Antieke 19e eeuwse gietijzeren weegschaal met vier gewichten. In goede originele staat. 24x48x25cm.

Viool
Resultaat: 650 EUR

Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...

Console met kinderhoofd 1860
Startprijs 300 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G

Houten altaarstuk
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten gestoken altaarstuk ca. 1900 voorstellend een vis en schaal met draak en eten 57x49cm. Cond.: G

Console met kinderhoofd
Resultaat: 375 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G

Bronzen plaquette Kruisweg
Resultaat: 80 EUR

Grote oude bronzen plaquette met diverse voorstellingen betreft de kruisweg van Jezus, 1e helft 20e eeuw. 18x25x1cm., Cond.:G

Bontjas en stola
Resultaat: 50 EUR

Oude bontjas in goede staat met daarbij een nerts stola. Jas L.107cm., stola L.110 cm.

2 Schenkkannen
Startprijs 10 EUR

Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G

Nerts bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude nerts bontjas in goede staat 112cm.

2 Witte lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve Chinees keramieken tafellampen met los deksel op houten voet 2e helft 20e eeuw. 28xø23cm. Cond.: G

Bontjas
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Dino Valioni bontjas met houtjes-touwtjes sluiting in zeer goede staat 98cm. Cond.: G

Vaasje met draak
Startprijs 95 EUR

Antieke Chinese plated bronzen vaas met drie-dimensionaal een draak gemonteerd, ca.1900, 28xØ11cm., Cond.:G

2x Beddepan
Resultaat: 35 EUR

Twee beddepannen 18e en 19e eeuw in goede originele staat 79-85cm. Cond.: G

Bronzen strijkijzer
Resultaat: 30 EUR

Bronzen strijkijzer met bijzondere strijkijzer-afstel. Scheepsmotief en leeuwenpoten 19e eeuw 30x22x14cm. Cond.: G

4 Damasten nachtwaden
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke damasten nachtgewaden Cond.: G

Witte opaline olielamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke witte opaline glazen petroleum lamp, ca.1900, met originele kap. Lamp is in goede staat. 60xØ26cm.

Opgezette eekhoorn
Resultaat: 70 EUR

Oud opgezet eekhoorntje met denneappel op stam in zeer goede staat 23x20x21cm. Cond.: G

Jacht-troffee Kenia
Resultaat: 445 EUR

Afrikaanse jacht-trofee van een kudu 114x72x32cm. Cond.: G

Tinnen bekers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G

Opgezette buizerd
Resultaat: 60 EUR

Opgezette buizerd op houten stam met ophangsysteem voor aan de wand, mooi exemplaar 73x49x47cm. Cond.: G

Opgezette schilpad
Resultaat: 120 EUR

Oude geprepareerde schildpad ca, 1900 in goede originele staat 60x33x22cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G

2 Wandkandelaren
Startprijs 40 EUR

Twee koperen Louis Seize stijl wand kandelaren twee-lichts, 20e eeuw, in goedestaat. 38x23x11cm.,

2 Kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee koperen empire stijl kaarskandelaars 20e eeuw. In goede staat. 29xø4cm.

2 Olielampen
Startprijs 10 EUR

Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G

Koperen tabakspot
Resultaat: 15 EUR

Koperen bewerkte tabakspot ca. 1890 Cond.: G

Toerenmeter Engels Smith
Resultaat: 20 EUR

Oude Smiths toerental-meter Smiths Instruments Ltd London. In originele foudraal met accesoires in zeer goede staat 18x6x10cm. Cond.: G

26 Delen Japans lakwerk
Resultaat: 15 EUR

26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...

Staande messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Bronzen tafellamp met albasten voet, Neo barok 2e helft 20e eeuw 74x34x34cm. Cond.: G

Staande lamp, messing voet
Resultaat: 75 EUR

Grote bronzen tafellampvoet 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x23x23cm. Cond.: G

2 Taartschalen
Startprijs 40 EUR

Twee Art Deco taartschalen ca. 1920; 1x keramiek met nikkelen omranding (Duitsland) en 1x compleet nikkel ø30cm. (bij 1 missen de handgrepen) Cond.: R-G

Verkade albums
Startprijs 25 EUR

Drie oude Verkade albums compleet met daarbij extra losse kaarten ca. 1930; 1x zeewater-aquarium en terrarium, geïllustreerd door de kunstenaar Jac Koeman (compleet); 1x de bloemen en haar vrienden do...

Kloosterbel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve koperen kloosterbel naar middeleeuws voorbeeld. 20e eew. 32x15x14cm., Cond.:G

Paraplu standaard
Resultaat: 35 EUR

Antieke gietijzeren paraplustandaard met druipbak. 70x43x23cm., Cond.:G

Kandelaar, marmeren voet
Startprijs 25 EUR

Oude bronzen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met onyx voet in zeer goede staat 34x25x13cm. Cond.: G

Aziatische ronde lakwerkdoos
Resultaat: 15 EUR

Japans lakwerk dekseldoosje 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 5xø8cm.

Vijzel en doofpot
Startprijs 40 EUR

Grote antieke 19e eeuwse koper met messing doofpot en een bronzen 18e eeuwse vijzel. 42xø26cm., en 8xø13cm.,

Album ca. 1890 met 7 drukwerken
Startprijs 10 EUR

Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G

Doofpot + koffiemolen
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten koffiemolen RZ. D.R.G.M. ca. 1880, Louis Philippe, en een koperen dofpot met messing ca, 1900 en delfts blauwe knop (licht bedeukt) en twee deel koper. 30-35cm., Cond.:R/G

Twee heilige kruizen
Startprijs 30 EUR

Twee heilige kruizen ; 1x met baceliet? ca. 1910 en 1x brons ca. 1900 31-40cm. Cond.: G

3 Mini-krissen
Resultaat: 10 EUR

Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G

Div. messing/koper
Resultaat: 40 EUR

Diverse oude delen messing en koper o.a; 3 waterbakken, 1 snotneus, 1 maat, strijkijzer, schep etc. Cond.: G

10 Oude brillen
Resultaat: 35 EUR

Tien oude brillen 1e helft 20e eeuw o.a; oculairs etc. Cond.: R

Lamp als engel
Startprijs 40 EUR

Compositie metalen tafellamp ca. 1910, gemerkt J.M. made in belgium. Voorstelling met een putti en prismen glazen kap 34xø11cm. Cond.: G

Doosje diversen
Startprijs 30 EUR

Groot kavel diverse oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G

2 Koperen aanstekers
Startprijs 20 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Startprijs 30 EUR

Roodkoperen hengselpot of houtbak met koperen hengsel ca. 1900 27xø37cm. Cond.: G

4 Make-up doosjes
Resultaat: 20 EUR

Vier oude plated make-up doosjes ca. 1930 7-8cm. Cond.: G

Stoofje met glas
Startprijs 30 EUR

Antiek theelicht met rond facetgeslepen gekleurd glas Jugendstil ca. 1900, messing vernikkeld. 9xø14cm., Cond.:G

Kruis
Resultaat: 20 EUR

Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G

Doofpot + Kookpot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x doofpot met porseleinen grip en knop en 1x kookpot met ijzeren hengsel 20-40cm. Cond.: G

Kristallamp, kaarsenhouder
Startprijs 40 EUR

Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R

Messing sextant 1941
Resultaat: 70 EUR

Oude messing sextant, Stanley London 1941, in schroefdoos. In zeer goede staat.

2 Bordenrekken
Startprijs 40 EUR

Twee antieke eikenhouten bordenrekken, ca.1900 in goede originele staat. 46x80 en 49x54cm.

Kruisbeeld, ronde voet
Startprijs 40 EUR

Heilig kruis op voet, midden 19e eeuw met metalen Corpus Christie en porseleinen knoppen. Zwart geeboniseerd hout 53xø22cm. Cond.: G

Oosterse bronzen zalfdoos
Startprijs 30 EUR

Oosterse bronzen zalfdoos, rondom bewerkt met bloemmotief 5xø6,5cm. Cond.: G

Engelse samovaar
Resultaat: 90 EUR

Roodkoperen empire samovaar ca. 1820 in complete originele staat 44x22x14cm.

Cloisonne lampevoet
Resultaat: 30 EUR

Oude Japanse cloisonne lampenvoet met bloemdecor 20e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Blokschaaf
Startprijs 15 EUR

Grote blokschaaf ca. 1900 in zeer goede originele staat 80x17x9cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

Gedreven bloempot
Resultaat: 40 EUR

Prachtige messing gedreven Historisme bloempot staande op leeuwenpoten ca. 1880. Voorstelling met putto en familiewapen 21xø21cm. Cond.: G

Koffiebrander en emmer
Resultaat: 20 EUR

Antieke gietijzeren koffiebrander (26xø25cm.) en emmer (28xø26cm.) (bedeukt) ca. 1880 Cond.: R-G

2 Delen brons
Resultaat: 35 EUR

Twee delen brons; 1x briefopener met ridder en 1x servettenhouder (antiek) 17-25cm. Cond.: G

7 Onderzetters
Resultaat: 25 EUR

Zeven oude keramieken onderzetters ca. 1920 met nikkelen rand, gemerkt en genummerd (2 haarscheuren) ø8cm. en ø15,5cm. Cond.: G

Hoedendoos
Startprijs 40 EUR

Houten hoedendoos rood gelakt en handbeschilderd met Chinees decor.20e eeuw. 27xø31cm. Cond.:G

Kerfsnede dienblad
Resultaat: 15 EUR

Hollands kerfsnede dienblad met vogel- en vlinderdecor ca. 1910. In zeer goede originele staat 53x35cm. Cond.: G

Bronzen misbel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen tafelbel ca. 1880, historisme met 3 bellen in goede staat 18x16x14cm. Cond.: G

Reclameprent, Blue Band
Resultaat: 60 EUR

Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G

WMF koffiekan
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse W.M.F. koffiekan ca. 1890 (2 deuken), rondom bewerkt 23x22xø12cm. Cond.: R

2 Tuinbeelden
Resultaat: 45 EUR

Twee romantische gegoten stenen tuinbeelden, 20e eeuw, 64 en 75cm., Cond.:G

Kristallamp, zakmodel
Startprijs 40 EUR

Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas Cond.: R

Cloisonne vaas
Resultaat: 50 EUR

Chinees bronzen vaas met cloisonne ca. 1900 in goede staat 24xø14cm.

Carbid lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude nikkelen carbid fietslamp ca. 1920, Miller British made (1 glaasje mist) 17x17x10cm. Cond.: R

Engelse samovaar
Resultaat: 150 EUR

Messing samovaar 19e eeuw in goede originele staat 50x30x26cm.

Bronzen vijzel
Resultaat: 25 EUR

Bronzen vijzel 18e eeuw of ouder met stamper 12,4xø13,4cm. Cond.: G

Antieke koetslamp
Resultaat: 20 EUR

Koetslamp ca. 1910, licht beschadigd 40x17x15cm. Cond.: R

Gobelin ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Oude gobelin 1e helft 20e eeuw, romantisch paar in kledendracht 37x37cm. Cond.: G

Ketel op brander
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil messing gasbrander met koperen ketel ca. 1900 97xø23cm. Cond.: G