Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G
Jan Jacob Spohler Nederhorst 1811-Amsterdam 1866, olieverf op paneel, Hollands zomers rivier gezicht met vele figuren en boten (verso etiket Rijksmuseum Twenthe) 69x45cm., Cond.:G
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, knotwilgen II (Topwerk, Loenen) 125x85cm. Cond.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op linnen, winterse eenzaamheid 40x60cm. Cond.: U
Henri Kley (Delft 1903 - 1977), olieverf op paneel, Zonnebloemen NO 1, topwerk Loenen 125x83cm. COnd.: U
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G
G. Salvi 19e eeuw, Italiaanse school, olieverf op paneel, gitaarspelende edele heer in interieur 26x38cm. Cond.: G
Therese Schwartze '98 (Amsterdam 1851 - 1918) (Amsterdamse joffer), houtskool op papier, portret Lizzy Ansingh 45x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G
Louis Apol ( Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winters bosgezicht bij avond met schimmende figuren 21x26cm. Cond.: U
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse steendrukken; Amsterdam montelbaarnstoren, Edam, Amsterdam De Waag, Haarlem grote markt, Haarlem Adamsche poort, Hoorn. Steendruk op papier, 22x14cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), aquarel op papier, houtsprokkelaars in het bos 54x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G
H.Hulk, 19e eeuw, olieverf op paneel,Hollandse zeilschepen voor de kust. 18x24cm., Cond.:G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en strandstoelen. 25x0 cm., Cond.:G
Hans von Lassen (Düsseldorfer Schüle), olieverf op linnen, interieur met wijndrinkende figuren 37,5x25cm. Cond.: G
Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G
Drie maal Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), pastel op papier, 3 abstracte composities 43x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Karel Appel (onbekend werk), gouache op papier, windmolen 40x30cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp atelier 1992 (Hengelo 1925 - 1992), inkt op papier, abstracte compositie 30x40cm. Cond.: G
Twee werken van Piet van de Hem (1885 - 1961), gemengde techniek op papier, "De Relletjes" en "De politieke hordeloop" 1933-1934, 35x48cm. en 43x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw,olieverf op paneel, buitenlands landschap met figuur. 22x16 cm., Cond.:G
Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G
Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G
Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G
Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G
Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G
Auguste Brouet,1872-1941,Frankrijk, ets op papier, dubbele ets met figuren. 22x17cm., Cond.:G
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, ets op papier, 18/100, trekkende zigeuners. 34x15cm., Cond.:G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Ets 17-18e eeuw, ets op papier, zwerver met stokken, 14x9cm., Cond.:G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Bickers Eijlandt, gravure op papier, Antieke 17-18e eeuw, paars-bruine vlekken, 25x14cm., Cond.:R
Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1917 (Mura Karoly?, Hongaarse of Russische school), olieverf op linnen, portret van een man met muts en baard 38x30cm. Cond.: G
Jac Huller ca. 1930, pastel op papier, twee papegaaien 38x49cm. Cond.: G
Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G
V. Stasik 1936 (Sarosi Paraszy Typus), olieverf op linnen, portret van een man 37x47cm. Cond.: G
Hakse en Cazimir (Duo), Acryl op paneel, 2000, Friesland, waddengebied. 101x122cm., Cond.:G
Christus Pantokrator ( Beheerser van het Al) Icoon in Petersburgse stijl met een zilveren ( ?) rizza. Russisch omstreeks 1900. 14,5x18cm. Cond.: M
Moeder Gods van Feodorovsk. Russisch omstreeks 1800 met een geelkoperen randversiering (basma) 26x31,5cm.
Armenak Karapetian (Tjechoslowakije 1959, diverse exposities), gemengde techniek (acryl), twee figuren 27x42cm.
J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G
W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G
J.G.Gerstenauer, olieverf op paneel, Houtsprokkelaars bij bospad, ca. 1900, 31x23 cm., Cond.:G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), ets op papier eigendruk, eigen compositie 35x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), ets op papier eigen druk,, dorpsgezicht 39x36cm. Cond.: G
Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), olieverf op linnen, Hollands landschap met werkers bij het korenveld 79x51cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G
Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G
G. Merlin? Epprueve artiste, ingekleurde ets op papier, "De Seine Parijs" 34x26cm. Cond.: G
Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G
Marc Chagall, reproductie op linnen, liggend paar met bloemenvazen 49x59cm. COnd.: G
Ongesigneerd herenportret 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
Vier tekeningen G.H.B. (George Hendrik Breitner?), tekeningen op papier, vrouwelijke naakt studio's ca. 37x27cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1988 (1922 - 2010), drukwerk op linnen, fantasievoorstelling / limited edition 60x60cm. Cond.: G
H. Hulsbergen Dec. 32, sepia op papier, zusters v/d Ortenpoort Den Bosch 26x23cm. Cond.: G
J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G
W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G
Marja de Jong, pastel op papier, man aan tafel 62x48cm. Cond.: G
Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 64x50cm. Cond.: G
Renard, olieverf op papier, vrouw met sluier 47x35cm. Cond.: G
Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 48x63cm.
Marja de Jong, pastel op papier, schimmende figuren 48x62cm. Cond.: G
Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ),olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
C. Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
H. Capellmann 1914 Duitse School, olieverf op linnen, interieur met figuren en kunstvoorwerpen 100x67cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, dode reiger in gevlochten mand 62x80cm. Cond.: G
Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G
P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G
Stefanek '91, olieverf op paneel, winters landschap met beekje 13x18cm. Cond.: G
M. de Wit 11-97, gemengde techniek op papier, "Achter tralies", fetischisme 40x60cm. Cond.: G
J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Moeder Gods van Kazan. Icoon in Petersburgse stijl met zilveren rizza. Russisch omstreeks 1900, 26,5x31cm.
J. v.d. Burg ca. 1900, olieverf op paneel, herderin met schapen bij schaapskooi 32x22cm. Cond.: G
Gravure 17e-18e eeuw "L'hanglois Roma fallice academie alumnus", Roma ex officina Isaac Jacobi de Rubeis ud Temp.S-M de Pace cum priu S.P., gravure op papier (2 bladen) religieuze voorstelling 39x25cm...
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, Indonesisch dorp met figuren 26x24cm. Cond.: G
Oude map "Van Eyck bis Rembrandt zeichnungen, Verlag der Kunst Dresden", drukkunst 41x31cm. Cond.: G
J. Kercek (?) ca. 1910, olieverf op linnen, kerkinterieur 61x81cm. Cond.: G
Oude map van Käthe Kollwitz Bauernkrieg, Verlag der Kunst Dresden 41x31cm. Cond.: G
Map met 14 werken van Lucas Cranach, "Der Ältere Kupfersticke und Holzschutte", reproducties op papier 48,5x36cm. Cond.: G
Map Fackelträger des Marxismus, zehn portatplactiken VeB verlag Kunst Dresden 40,5x30,5cm. Cond.: G