Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G
Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G
Oude map Berlin Stalinallee, Zwölf aquarelle von joe Averdung Veb. Verlag der Kunst Dresden (drukkunst) 40,5x31cm. Cond.: G
Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G
C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G
C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G
Chris van de Windt ( 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, bloemen op tafel 38x27cm. Cond.: G
Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G
Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G
Drie kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G
F. Lugan ca. 1900 (Hongaarse school of Italië), olieverf op linnen, groot jacht-stilleven met fruit, kreeft, haas etc. 94x140cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G
H.v.Gessel, ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met twee boerinnen bij hek en kippen(iets craquelee) 50x35cm., Cond.:R/G
J.H. Verburg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerderij, koeien en bloesembomen 55x88cm. Cond.: G
Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met boten en figuren 29x23cm. Cond.: G
Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G
Uit het schetsboek van Johannes Bosboom (1817 - 1891), aquarel op papier, kerkinterieur 43x55cm. Cond.: R
Gesigneerd H. Collins 19e eeuw Engelse school, olieverf op paneel, twee paarden met ruiter en hond 29x20cm. Cond.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd H. Collins,19e eeuw, Engelse school, olieverf op paneel, boer met paardenspan 29x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G