Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Jugendstil mappen
Resultaat: 55 EUR

Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G

Gariek, Kunstsammlung Dresden
Startprijs 20 EUR

Oude map met Staatliche Kunstsammlungen Dresden Kupferstich kabinett. Grafik des neunzehnten und zwanzigsten Jahrhunderts 34,5x27,5cm. Cond.: G

Map, Berlin Stalinallee
Resultaat: 30 EUR

Oude map Berlin Stalinallee, Zwölf aquarelle von joe Averdung Veb. Verlag der Kunst Dresden (drukkunst) 40,5x31cm. Cond.: G

Tekeningen, Carl Hampel
Startprijs 100 EUR

Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 1.000 EUR

C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G

Aerle, knotwilgen
Startprijs 150 EUR

C. v. Aerle 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, landschap bij avond met dorp en knotwilg 50x70cm. Cond.: G

C. van der Windt, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Chris van de Windt ( 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, bloemen op tafel 38x27cm. Cond.: G

Ton Ancone
Resultaat: 160 EUR

Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Bogman
Startprijs 500 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G

C. Cornelisz, wintergezicht
Startprijs 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht in de stijl van de Haagse school 18x24cm. Cond.: G

3 Kunstwerken Isaac Naarden
Startprijs 10 EUR

Drie kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G

Groot jachtstilleven
Startprijs 800 EUR

F. Lugan ca. 1900 (Hongaarse school of Italië), olieverf op linnen, groot jacht-stilleven met fruit, kreeft, haas etc. 94x140cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Startprijs 100 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Andries Verleurs
Startprijs 150 EUR

Andries Veleurs 1925 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, landschap met plaggenhut en berkenboom 50x70cm. Cond.: G

Van Gessel
Startprijs 200 EUR

H.v.Gessel, ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met twee boerinnen bij hek en kippen(iets craquelee) 50x35cm., Cond.:R/G

J.H. Verburg
Resultaat: 90 EUR

J.H. Verburg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met boerderij, koeien en bloesembomen 55x88cm. Cond.: G

Gravure Decaris
Resultaat: 30 EUR

Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G

Schilderij, boten op een meer
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met boten en figuren 29x23cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 600 EUR

Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G

Johannes Bosboom, kerkinterieur
Startprijs 500 EUR

Uit het schetsboek van Johannes Bosboom (1817 - 1891), aquarel op papier, kerkinterieur 43x55cm. Cond.: R

Schilderij, paarden met hond
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins 19e eeuw Engelse school, olieverf op paneel, twee paarden met ruiter en hond 29x20cm. Cond.: G

Schilderij, H. Leuverink '94
Resultaat: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, paarden voor een kar
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd H. Collins,19e eeuw, Engelse school, olieverf op paneel, boer met paardenspan 29x20cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G