Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, portret
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G

Groot stilleven, M. Wölcke
Startprijs 100 EUR

M. Wölcke ca. 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 105x76cm. Cond.: G

Georg Rueter, hondje
Resultaat: 500 EUR

Georg Rueter (1906 Amsterdam - ), olieverf op paneel, hondje 21x18cm. Cond.: G

W.P.Steggerda
Startprijs 200 EUR

W.P. Steggerda ca.1900, olieverf op linnen, boer met mallejan en paarden in het bos 80x120cm. Cond.: G

Ets Den Bosch
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G

Ovaal barok schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R

Herman Brood
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 460/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G

Schilderij, Schotse collie
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, 2e helft 20e eeuw, Collie, 12x17cm., Cond.:G

Leo Eland, Indisch landschap
Resultaat: 650 EUR

Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Goedvriend
Resultaat: 150 EUR

Theo Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op paneel, bloemstilleven 19x16cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Italiaans dorpje aan het meer, ca.1950, 50x40cm., Cond.:G

Roger Deverin, de Seine
Startprijs 600 EUR

Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G

Gesigneerd G.H. Gobell
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd G.H. Gobell 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 14x18cm. Cond.: G

Hanneke 1986
Startprijs 30 EUR

Hanneke 1986,(Hanneke de Jager) aquarel op papier, stilleven met fles en appels. 46x32cm., Cond.:G

Leo Vierhout, boerderij Delden
Resultaat: 250 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Reisjournaal T.W.A.
Startprijs 10 EUR

Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G

Ed 1974
Startprijs 30 EUR

Ed 1974, aquarel op papier, vissersboot met vissen en bloemen surrealistisch), 44x30c., Cond.:G

Schilderijtje, heilig
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.

Schilderij, herten
Startprijs 150 EUR

Eco Bruyere? (Belgische School) ca. 1900, olieverf op linnen, herten in landschap 96x63cm. Cond.: G

Wilfried Genorf 64
Resultaat: 40 EUR

Wilfried Genorf 1964, ets op papier, de eergrede, eerste staat 46x26cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G

Clement Quinton
Startprijs 1.000 EUR

Clement Quinton (1851 - 1920 Franse School), olieverf op linnen, bergachtig Frans landschap met werkers, paardenspan en ossenspan. Prachtige goudkleurige lijst 41x27cm. Cond.: U