Gesigneerd verso H. Wadiman via pompeo Magnol Rome ca. 1920, olieverf op linnen, portret van oude Italiaanse vrouw 16,5x25cm. Cond.: G
Georg Rueter (1906 Amsterdam - ), olieverf op paneel, hondje 21x18cm. Cond.: G
W.P. Steggerda ca.1900, olieverf op linnen, boer met mallejan en paarden in het bos 80x120cm. Cond.: G
Herman Brood, zeefdruk op papier Nr. 460/500, Fantasie 54x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, 2e helft 20e eeuw, Collie, 12x17cm., Cond.:G
Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Italiaans dorpje aan het meer, ca.1950, 50x40cm., Cond.:G
Hanneke 1986,(Hanneke de Jager) aquarel op papier, stilleven met fles en appels. 46x32cm., Cond.:G
Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.
Eco Bruyere? (Belgische School) ca. 1900, olieverf op linnen, herten in landschap 96x63cm. Cond.: G
Wilfried Genorf 1964, ets op papier, de eergrede, eerste staat 46x26cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, strandgezicht Tenerife St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, haven St. Juan met figuren op het strand 40x60cm. Cond.: G
Clement Quinton (1851 - 1920 Franse School), olieverf op linnen, bergachtig Frans landschap met werkers, paardenspan en ossenspan. Prachtige goudkleurige lijst 41x27cm. Cond.: U