Drievelden icoon met Jezus, Sint Nicolaas en 6 andere heiligen met randversiering in Oud- Russische stijl. Omstreeks 1900, 22x26,5cm.
Christus Pantokrator ( Beheerser van het Al) Icoon . Russisch, 2e helft 19e eeuw, 17,5x22,5cm.
Moeder Gods Troosters van de Bedroefden. Russisch omstreeks 1900, 17,5x22cm.
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G
Jan Cremer (1940 - ) 31/121, lihtografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G
Jan Cremer (1940 - ) 31/125, lithografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G
Arthur Feüdel 1908 (Harthau 1857 - 1929 Katwijk), olieverf op paneel, landschap met koeien en boer bij avond 29x20cm. Cond.: G
Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G
Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, zonnige wei met koeien 23x31cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), aquarel op papier, Twentse boerderij met boer en kippen 31x24cm. Cond.: G
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met bloesemboom en kippen 37x28cm. Cond.: G
Pico Berlin 22:8 '85, olieverf op linnen, mansportret 32x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen (ovaal) 30x40cm. Cond.: G
A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, spelende poezen 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd herenportret ca. 1890, olieverf op linnen 42x52cm. Cond.: R
Lugos Ivanitz 1898, olieverf op linnen, damesportret 43x54cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd O.Franc?, relief met stukwerk op paneel, abstracte compositie. 122x30 cm., Cond.:G
Jan Knikker jr. (Leiden 1911 - Den Haag), olieverf op paneel, gezicht op Zierikzee 18x13cm. Cond.: G
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G